Kaip jūsų pasąmonės galia padėjo man uždirbti 5792 eurus (kiekvieną mėnesį)

Ar tau kada teko būti tokioje situacijoje: stovi knygyne, prieš tave — knyga, kuri žada nebūtus dalykus, apie kokius nei tavo tėvai nei artimieji negalėjo net pasvajoti. Nelabai tiki ir tu, kad visa tai įmanoma. Ir bijai net pagalvoti, kas nutiktų, jei kas pamatytų, kad tu į ją (t.y. knygą) pažiūrėjai.

Net nekalbu apie tai, kad pamatytų tave ją laikant rankose, vartant, ar — mirk iš gėdos — skaitant ir dar patikint, kad tai tikrai įmanoma.

Man taip nutiko su viena knyga ir šiandien aš noriu su tavim pasidalinti istorija, kurią iki šiol pasakojau tik savo žmonai.

Anksčiau aš visiems sakydavau, kad mano pirmoji saviugdos knyga buvo Bodo Schäferio „Kelias į finansinę laisvę“, kurią perskaičiau prieš pat atrandant audioknygas.

Tačiau tai ne visai tiesa.

Mano istorija su pasąmonės galia

Iš tiesų dar studentavimo laikais (geri penki metai iki atrandant audioknygas) į mano rankas pateko Joseph Murphy knyga „Jūsų pasąmonės galia“, kuri žadėjo neišpasakytus lobius be didesnių pastangų.

Tuo metu derinau studijas su darbu, o uždirbdavau varganus 1200 litų.

Žinoma, kad norėjau uždirbti daugiau — taigi nors ir netikėjau „tokiais dalykais“, pradėjau vartyti šią knygą… ir taip, puslapis po puslapio, ją ir suskaičiau.

Tiesa, ne visą — vėlesniuose skyriuose prasidėjo kalbos apie sveikatą, asmeninę laimę ir gerus santykius. O ką ten man, jaunam studentui, sveikata, santykiai ir laimė. Svarbiausia — pinigai, o visa kita ateis savaime! 😅

Kadangi vis tiek netikėjau tokiais dalykais — nusprendžiau „užsisakyti“ tokią sumą, kurią tuo metu man buvo sunku net suvokti: 20,000 litų (skaičiuojant šiandienos pinigais — apie 5,792 eurus).

Tiek noriu uždirbti kiekvieną mėnesį!

Padariau knygoje rekomenduojamas praktikas kelias savaites, bet netrukus viską pamiršau — ir praktikas, ir šią knygą, ir, apskritai, nusprendžiau, kad „tokie dalykai“ (ir bendrai saviugda) neveikia.

Ir vis dėlto — suveikė

Kelis metus buvo ramu. Toliau dirbau ten pat, mėgavausi savo darbu, atlyginimas po truputi augo, bet — nieko reikšmingo.

Tada pradėjo dėtis keisti dalykai.

Mano mergina nusprendė išvažiuoti studijuoti į užsienį, į Paryžių! Aš — iš paskos. Niekaip negalėjau susirasti darbo Paryžiuje, bet — tada nutiko pats netikėčiausias dalykas.

Negaliu paaiškinti kodėl, bet nusprendžiau parašyti laišką vienam vaikinui vardu Peter Zaitsev, kurio tinklaraštį tuo metu skaitydavau. Tiesiog paklausiau ar nereikia pagalbos? O jis atrašė, kad „kaip tik galvoja kurti įmonę ir pagalba visai nepakenktų“!

Ir taip jau po kelių mėnesių aš turėjau nuotolinį darbą naujai įkurtoje įmonėje Londone. Šiai naujai įmonei puikiai sekėsi ir — jau po kelių mėnesių — aš ten uždirbdavau tokius pinigus, apie kokius niekada net nebūčiau pagalvojęs.

Įmonė netrukus persikėlė į JAV, ir mūsų klientų skaičius pradėjo augti dar sparčiau.

Taip po 3 metų, mano atlyginimas jau buvo… nepatikėsi — bet, būtent, 20 000 litų! Ne visada lygiai tiek, kartais šiek tiek daugiau, kartais šiek tiek mažiau (visgi atlyginimą gaudavau doleriais)… tačiau vidutiniškai – 20 000 litų! 😮

Ir kaip po viso to gali netikėti „tokiais“ dalykais?

Beje, šioje įmonėje galiausiai aš išdirbau net 9 metus, o mergina, su kuria tuomet išvažiavome į Paryžių — yra mano žmona Marija. 🤗

Tai apie ką visgi yra „Jūsų pasamonės galia“

Knygos pamatinė idėja yra labai paprasta:

Mes galvojame, kad mūsų gyvenimas klostosi taip, kaip mes sąmoningai nusprendžiame.

Tačiau iš tiesų sąmonė turi mažai įtakos mūsų rezultatams (knygos autorius greičiausiai pasakytų, kad visai neturi) —viskas, ką mes galime padaryti sąmoningai, tai nuspręsti kokio gyvenimo norime ir tuomet, taikant knygoje aprašytus metodus, perduoti šiuos norus savo pasąmonei.

O pasąmonė jau juos uoliai vykdys.

Šiandien sąmonės ir pasąmonės įtaką rezultatams gyvenime dažnai lyginama su ledkalniu.

10% matomos ledkalnio viršūnės — tai sąmonė, kurią mes matome, ir kur sutelkiame savo dėmesį. O nematoma ledkalnio dalis — tie 90% — yra tai, kas iš tiesų nulemia tai, ką turime gyvenime:

  • Tai visos istorijos, kurias nuolat sukame galvoje,
  • Tai įsitikinimai apie save, apie kitus, apie pasaulį,
  • Tai įpročiai, kuriuos sąmoningai ar nesąmoningai suformavome.

Kaip keisti tas istorijas, įsitikinimus, įpročius ir susikurti naujas, įgalinančias istorijas bei perduoti jas vykdyti savo pasąmonei — apie tai ir yra ši audioknyga.

Kurią gyvenimo sritį nori pakeisti?

Nors pamatinė knygos idėja yra gan paprasta, tikroji jos galia yra autoriaus sugebėjime įtikinti, pasitelkiant istorijas.

Jų audioknygoje tikrai netrūksta!

Autorius pasakoja kaip taikyti šias žinias:

  • Siekiant pagerinti sveikatą ar pasveikti sergant sunkia liga,
  • Siekiant susirasti veiklą, kuri užpildo,
  • Siekiant uždirbti daugiau pinigų,
  • Siekiant asmeninės laimės ir darnesnių santykių,
  • Kovojant su nerimu, baimėmis, įvairiomis psichinėmis ligomis,

Ir galybėje kitų gyvenimo sričių.

Beje, turiu perspėti: kadangi jos autorius Joseph Murphy buvo pastorius, knygoje rasi nemažai citatų ir iš Šventojo rašto.

Net kai nėra laiko knygoms

Kai skaičiau šią knygą prieš 15 metų, buvau studentas ir turėjau marias laiko. Šiandien — turiu tiek reikalų, kad net jei dar ir rasčiau laiko paskaityti prieš miegą, nebeturėčiau jėgų.

Todėl kai prieš 10 metų atradau audioknygas ir jas prisijaukinau, knygas dabar praktiškai vien tik klausau — nes taip galiu iš tikrųjų jas perskaityti.

Labai džiaugiuosi, kad vis daugiau audioknygų galima pasiklausyti ir lietuviškai — o šiandien jau ir ši audioknyga prieinama Audiotekoje, mūsų gimtąja lietuvių kalba.

(beje, nežinau ar žinai, bet Audiotekoje bet kurios audioknygos gali pradėti klausytis nemokamai — pvz šios audioknygos net 35 min. nuo pat pradžios yra prieinamos nemokamai)

Apie audioknygą trumpai

 

Autorius: Joseph Murphy
Pavadinimas: „JŪSŲ PASĄMONĖS GALIA“
Garsina: Simas Stankus
Trukmė: 8 val. 12 min.

GAUK 20% NUOLAIDĄ AUDIOKNYGAI

 

Linkėjimai,
Image

Sek mane: Instagrame / Feisbuke / Linkedine


Apie Autorių

Aurimas Mikalauskas

Facebook Instagram YouTube

Audioknygos mane lydi kelionėse, sportuojant, vartantis paplūdimyje, važiuojant dviračiu, kartais net ir miegant. Knygą paimti į rankas ne visada spėju, o audioknygai laiko randu kasdien. Plačiau.


Pasidalink: