Kas trukdo mums būti laimingiems?

Ar tau būna taip, kad kažkas tavęs klausia — kaip jautiesi, ar jautiesi laiminga(s), galbūt savęs to klausi, bet viduj — neturi aiškaus atsakymo.

Lyg ir turėtum jaustis laiminga(s), nes… na, nėra jokių objektyvių priežasčių jaustis kitaip. Iš kitos pusės — nesijauti ir iki galo laiminga(s), gal net nesijauti tikrai gyvenanti(s).

Tarsi neleistum sau pilnai patirti džiaugsmą, pilnai atsiduoti meilės jausmui, lyg kažkokia nematoma jėga laikytų tave už trumpo pavadėlio ir neleistų pilnai pasinerti į tai, kas vyksta tavo gyvenime.

Tas jausmas persekiojo mane ilgą laiką. Ir tik labai neseniai, vieno laimingo atsitiktinumo dėka, pradėjau suprasti kas iš tiesų vyksta.

Tai nutiko praėjusią vasarą. Šis vienas, atrodytų, nereikšmingas nutikimas išjudino visą įvykių grandinę, nulėmusią daugybę pokyčių tiek asmeniniame, tiek vidiniame gyvenime.

Kas nutiko tą (ne)lemtą 2020-tųjų vasarą — apie visą tai išsamiai naujausiame audiolaiške. Tai iki šiol pats svarbiausias mano audiolaiškas tau:

Jame sužinosi ir ką bendro su tuo turi naujausia audioknyga (tiksliau, audiokursas) Audiotekoje. Šis projektas man be galo brangus — labai džiaugiuosi, kad pagaliau galiu jį pristatyti ir tau:

🎧 PAŽEIDŽIAMUMO GALIA. Brene Brown audiokursas

Pamenu, kai pirmą kartą susidūriau su Brene Brown, ji nepadarė man įspūdžio. Peržiūrėjau jos TEDx pranešimą apie pažeidžiamumą (kuris, beje, iki šiol yra ketvirtas žiūrimiausias TED pranešimas, surinkęs jau virš 53 milijonų peržiūrų), pamaniau — gal ir įdomu, bet ką bendro tai turi su manim?

Gėda? Kaltė? Baimės? Nejaučiu aš šitų dalykų. Tačiau kaip išgirsi audiolaiške, šios emocijos visuomet buvo šalia, tiesiog giliai giliai užkastos. Taip giliai, kad net pats to nematydavau.

Grįžtant prie Brene Brown, ji yra Hjustono universiteto socialinių mokslų profesorė, daugiau nei 12 studijų (ir savo gyvenimo) metų paskyrusi paieškai atsakymo į tokius klausimus kaip:

  • Kas trukdo mums būti laimingiems?
  • Kas trukdo būti patenkintais tuo kas esame?
  • Kaip nustoti lyginti save su kitais?
  • Kaip atsikratyti nuolatinio stokos, deficito jausmo?
  • Kaip atrasti autentišką save ir drąsiai žengti pirmyn?

Audiokursas „Pažeidžiamumo galia“ tarsi vainikuoja šių 12-kos metų darbą tiriant gėdą, kaltę, baimę, pažeidžiamumą, empatiją — ir apjungia visa tai į dešimt kelrodžių gyvenimo visa širdimi link, su kuriais kurse ir susipažinsi.

Kviečiu pasiklausyti 20 minučių nemokamos ištraukos Audiotekoje.

Trumpai apie audioknygą:


Autorius: Brene Brown
Pavadinimas: „PAŽEIDŽIAMUMO GALIA. Mokymai apie autentiškumą, artumą ir drąsą“
Skaito: Jurgita Jurkutė
Trukmė: 7 val. 44 min.
Ištrauka: 20 min.

Šilčiausi linkėjimai!

 

 

 


Apie Autorių

Aurimas Mikalauskas

Facebook Instagram YouTube

Audioknygos mane lydi kelionėse, sportuojant, vartantis paplūdimyje, važiuojant dviračiu, kartais net ir miegant. Knygą paimti į rankas ne visada spėju, o audioknygai laiko randu kasdien. Plačiau.


Pasidalink: