Ne tokia jau ir saldi verslo istorija: „Šokoladas su pipirais“

Ar dažnai ragauji skanaus šokolado? Puodelis kavos ir gabalėlis juodojo… ech – nieko nėra skaniau! Nebent mažas puodelis karšto šokolado žiemą…

Vos tik pagalvojus, iš karto mintimis nusikeliu į šokoladinę Vilniaus Gedimino prospekte. Eidama pro šalį, ar užsukusi ten, dažnai prisimenu, kad tai viena iš tų retų vietų, kur kasmet nepasikeičia iškaba ar savininkas.

O kai pats „AJ šokolado” įkūrėjas ponas Algimantas paskambino, norėdamas pasidalinti savo istorija, net nesuabejojau, kad bus laaabai įdomu:

ALGIMANTO JABLONSKO AUDIOKNYGA „ŠOKOLADAS SU PIPIRAIS“

Autorius ne tik įkūrė jau tarptautine tapusią įmonę, bet ir buvo vienas pirmųjų šokolado kultūros Lietuvoje plėtotojų. Jo kelias saldžiosios imperijos link tikrai vertas knygos!

Apie ką ši audioknyga

Tai žmogaus ir verslo istorija nuo sovietmečio pabaigos iki šių dienų.

Tiksliau būtų pasakyti „verslų“, nes ko tik neišbandė ponas Algimantas! Tulpės kovo 8-ajai, prekyba įrankiais Jugoslavijoje, užkandinės, zefyrai iš Maskvos ir kailiniai iš Kinijos…

Kuriantis nepriklausomai Lietuvai, panašių istorijų buvo ne viena, tačiau jų pabaigos – labai skirtingos. Anaiptol ne visi herojai dabar galėtų didžiuotis ilgamečiu verslu, kurio rezultatais mėgaujasi ne tik lietuviai.

Autorius savo patirtimis parodo, kiek daug lemia žmogaus psichologinės savybės, sutapimai, gebėjimas atsidurti reikiamoje vietoje reikiamu laiku. Juk kiek drąsos ir sumanumo reikia turėti 26-ių metų vaikinui besibeldžiančiam į Kaliningrado mero duris su prašymu žuvies eksportui, kai visiems tai uždrausta vos prieš kelias dienas!

O kaip jaučiasi trisdešimtmetis savo jėgomis sukūręs verslą, įsigijęs prabangų butą, automobilį? Ir dar svarbiau – ko imasi vėliau, matydamas kad visa tai slysta iš rankų.

Likimo (?) ženklai

„Mano knygos tikslas nėra tiesiog papasakoti savo gyvenimo istoriją. Aš norėčiau jums parodyti (o gal įrodyti), kiek daug priklauso nuo…“

O va čia sustosiu ir leisiu autoriui pačiam pasidalinti ne tik šiuo atradimu, bet ir tuo, kaip ir kodėl įsisuko būtent šokolado verslas.

Audioknygoje taip pat išgirsi:

  • Neįtikėtinų verslo ir gyvenimiškų istorijų.
  • Autoriaus patarimų iš gyvenimėlio“​.
  • Koks suvokimas verslininkui padeda gyventi ramiau ir laimingiau.
  • Sužinosi, kokia Dale Carnegie taisykle jis dažnai vadovaujasi.
  • Kokie ženklai parodo, kada esi teisingame kelyje, o kada tik likimo surengtoje treniruotėje.

„Tikiu, kad mano patirtys privers ir jus permąstyti savo gyvenimą ir atsekti, kokie įvykiai, atsitiktinumai ar tiesiog nesėkmės jus privertė atsidurti ten, kur esate šiandien.“

O juk tikrai! Jei ne kažkada nusipirkta audioknyga, savanorystės patirtis ir kartais skaitomi naujienlaiškiai, šį laišką tau tikriausiai rašytų kitas žmogus.

Audioknygos ištrauka

Autorius: Algimantas Jablonskas
Pavadinimas: „ŠOKOLADAS SU PIPIRAIS“
Garsina: Algimantas Jablonskas
Trukmė: 4 val. 9 min.
Ištrauka: 20 min.

GAUK 20% NUOLAIDĄ AUDIOKNYGAI

 

Linkėjimai,
Inga


Apie Autorių

Inga Vilimė

Audioknygas jaukinausi ilgai (iki šiol tai darau), o pradėjau nuo savanoriško jų garsinimo Lietuvos aklųjų bibliotekoje. Knygas dažniausiai skaitau, o audioknygos puikiai papildo kasdienes keliones automobiliu, pasivaikščiojimus ir buities darbus namuose.


Pasidalink: