ar meilė – tau – galvos skausmas? Galbūt ši audioknyga bus viską keičianti

Noriu iškart perspėti:

Jeigu šiuo metu esi laiminguose santykiuose, puoselėji juos ir santykiai klesti (kuo šiandien galiu pasidžiaugti ir aš), audioknyga, apie kurią papasakosiu, o gal ir visas šis laiškas – ne tau.

Bet… jei meilės reikalai tau atrodo kaip neišsprendžiama lygtis – susižavėjimas, įsimylėjimas, o galiausiai… nusivylimas ar net širdgėla – lik čia. Tikrai ne tik tu su tuo susiduri.

Jay Shetty, buvęs vienuolis, dabar – gyvenimo mokytojas ir bestselerių autorius, audioknygoje „8 meilės taisyklės“ dalijasi išmintimi, kuri gali pakeisti ne tik tavo požiūrį į meilę ir santykius, bet ir pačius santykius:

8 MEILĖS TAISYKLĖS
— Jay Shett —
Tik iškart atkreipsiu dėmesį į tai, kad knygoje (ir savo gyvenime) Jay Shetty vadovaujasi vedomis ir šioje knygoje pristatomos 8 meilės taisyklės yra išvestos būtent iš senovės indų šventųjų raštų – vedų.

Tai… jeigu turi kažkokių išankstinių nuostatų – žinau, kad klausyti gali būti sunku (todėl būtinai iš pradžių pasiklausyk 30 min. nemokamos ištraukos) Nuolat stengiuosi plėsti požiūrį ir atvirai priimti kitų kultūrų mokymus, tad man nekliudė – kaip tik buvo įdomu galiausiai artimiau pažinti, apie ką yra tos vedos.

O dabar apie pačią knygą

Audioknygoje – Jay Shetty asmeninės patirtys, įžvalgos, patarimai, kurie padėjo jam (kartais klaidų ir bandymų keliu) suprasti, kas iš tiesų yra meilė ir kaip ją puoselėti.

Įdomu, kad pirmosios dvi taisyklės – apie tai, kaip išmokti būti vienumoje – meilėje su savimi. Labai dažnai mes lekiame nuo vienų santykių prie kitų, neskirdami laiko geriau pažinti save, įsiklausyti į savo vidų ir užduoti teisingus klausimus.

Tad jei šiuo metu nesi santykiuose ir galbūt net nenori jų – pirmos dvi taisyklės bus kaip tik tau.
Audioknygoje rasi atsakymus į tokius klausimus kaip:

1.     Kaip išmokti jaustis patogiai būnant vienam prieš pradedant santykius?

2.     Kokį vaidmenį kuriant ir palaikant sveikus santykius vaidina meilė sau?

3.     Kaip praeities patirtys ir pasirinkimai veikia dabartinius santykius? (sužinosi ir kas iš tiesų yra tas karmos dėsnis)

4.     Kaip (ir kodėl verta) aiškiai apsibrėžti, ką man reiškia meilė prieš pradedant santykius?

5.     Kokie yra pagrindiniai veiksniai, kuriuos reikia apsvarstyti sprendžiant konfliktus santykiuose? (susipažinsi su penkių žingsnių procesu konfliktams spręsti)

6.     Kaip partneriai gali mokytis vienas iš kito ir skatinti tarpusavio augimą?

7.     Kaip subalansuoti asmeninius tikslus ir siekius santykiuose?

8.     Kokie ženklai rodo, kad santykiai gali baigtis, ir kaip sveikai priimti išsiskyrimą?

9.     Kaip išplėsti meilę už romantiškų santykių ribų į kitas gyvenimo sritis? (jei pasirodys, kad dar ne laikas – šią dalį galėsi praleisti)

Beje, klausant audioknygos labai aiškiai jautėsi, kad Jay Shetty yra ne tik santykių, bet ir gyvenimo mokytojas – klausydamas pagalvojau, kad gal net galima šią knygą būtų įvardyti kaip asmenybės augimo gidą su meilės prieskoniais.

Įgarsinimas

Kalbant apie audioknygos klausymą, negaliu atskirai nepaminėti nuostabaus Vaidoto Baumilos atlikimo.

Po Will Smith biografijos, kurios klausydamas labai sutapatinau Vaidotą su „Men in Black“ pagrindinio vaidmens atlikėju, maniau, kad negalėsiu daugiau jokios knygos klausyti jo balsu, nes visur girdėsiu Vilą. Tačiau jam tikrai puikiai pavyko įkūnyti visiškai kitą „personažą“ – klausydamas jau girdėjau Jay Shetty, ne Will Smith.

Ir pats įgarsinimas — tikrai ne-rea-lus.

O kas tas Jay Shetty

Galbūt dar neteko girdėti apie knygos autorių? Prieš išpopuliarėjant, Jay Shetty tris metus gyveno vienuolyne. Tai, ką jis ten patyrė ir tapo jo mokymo pagrindu.

Vėliau Shetty pradėjo kurti vaizdo klipus, kuriuose paprastai, nuoširdžiai ir suprantamai kalba apie sąmoningumą, motyvaciją, laimę – šie trumpi video įgavo virusinį pagreitį ir taip netrukus jis tapo socialinių tinklų žvaigžde (instagrame jis turi 15M sekėjų! 😳)

Pirmoji Jay Shetty knyga „Mąstyk kaip vienuolis“ tapo bestseleriu, o kaip seksis šiai, antrajai jo knygai – sužinosim netrukus.

Kviečiu pasinerti į „8 meilės taisykles“ ir atrasti, kaip meilė gali tapti ne galvos skausmu, o tavo gyvenimo varikliu.

👉 Pradėk čia

Trumpai apie audioknygą

Autorius:Jay Shetty
Pavadinimas: „8 MEILĖS TAISYKLĖS“
Vertėja: Jurgita Jėrinaitė
Skaito: Vaidotas Baumila
Trukmė: 8 val. 39 min.
Ištrauka: 30 min.

Linkėjimai,


Apie Autorių

Aurimas Mikalauskas

Facebook Instagram YouTube

Audioknygos mane lydi kelionėse, sportuojant, vartantis paplūdimyje, važiuojant dviračiu, kartais net ir miegant. Knygą paimti į rankas ne visada spėju, o audioknygai laiko randu kasdien. Plačiau.


Pasidalink: