ar išdrįstum tai pasakyti apie savo mamą?

Spėju, patraukti tavo dėmesį būtų buvę žymiai lengviau laiško temoje įrašius šiandien pasirodžiusios audioknygos pavadinimą. Bet to padaryti tiesiog negalėjau.

Žmogui, turinčiam gražų santykį su mama, tokia antraštė skamba per daug asmeniškai ir baisiai.

Kas galėtų taip rašyti apie savo mamą?

Tragikomiška ir su makabrišku džiaugsmu balse pasakojama tikra JAV televizijos žvaigždės istorija arba labai įtrauks, arba iškart sukels atmetimo reakciją:


DŽIAUGIUOSI, KAD MIRĖ MANO MAMA

–  Jennette McCurdy – 
Jennette McCurdy, Amerikoje ypač garsių televizijos serialų „iCarly“ ir „Sam & Cat“ aktorė, savo karjerą pradėjo būdama vos 6-erių. Audioknygoje ji atvirai ir tragikomiškai pasakoja tikrą savo gyvenimo istoriją JAV pramogų pasaulyje, į kurį šlovės siekdama ją atvedė jos motina.

Tik viena smulkmenėlė – aktore tapti norėjo ne Jennette, o mama. Ir to siekė bet kokia kaina.

Kam klausyti tokią knygą?

Galbūt įtrauks pramogų pasaulio užkulisiai ir kelias į šlovę. Manęs ši dalis nesudomino. Tikriausiai todėl, kad Jennette ir jos vaidmenų nežinojau. Neseniai pasirodę Britney Spears memuarai man buvo įdomesni vien dėl dainininkės ir jos hitų žinomumo. Bet gal tik man 🙂 Jaunesnės kolegės iš karto pažino Jennette viršelyje ir prisiminė jos vaidmenis.

„Džiaugiuosi, kad mirė mano mama“ – rekomenduočiau dėl mamos ir dukters santykių. Toksiškų, šokiruojančių, keistų, bet labai verčiančių susimąstyti. Pati esu mama ir klausydama ne kartą pagalvojau, kaip vis dėl to lengva sugadinti gyvenimą žmogui, kuris tave besąlygiškai myli. O juk tokia dažniausiai ir būna vaikų meilė tėvams.

Tikėtina, kad bus labai įdomu ir tiems, kam teko patirti tėvų svajonių įgyvendinimą savo kailiu. Gerai, jei tai tik lengvas stumtelėjimas į muzikos mokyklą (ačiū, Mama!). O jei ne? Riba tarp nukreipimo ir prievartos gan slidi. Ypatingai tuo atveju, kai tėvų meilės reikia nusipelnyti – pasiekimais, įsiteikimu, pritarimu mėgstamam užsiėmimui ar net gražiausios spalvos pasirinkimui.

Trumpai apie audioknygą

Autorė: Jennette McCurdy
Vertė: Daiva Krištopaitienė
Skaito: Monika Baranauskaitė
Pavadinimas: „Džiaugiuosi kad mirė mano mama“
Trukmė: 9 val. 58 min.
Nemokama ištrauka: 20 min

Linkėjimai,


Apie Autorių

Inga Vilimė

Audioknygas jaukinausi ilgai (iki šiol tai darau), o pradėjau nuo savanoriško jų garsinimo Lietuvos aklųjų bibliotekoje. Knygas dažniausiai skaitau, o audioknygos puikiai papildo kasdienes keliones automobiliu, pasivaikščiojimus ir buities darbus namuose.


Pasidalink: