Jūsų pasąmonės galia – atsiliepimai pasirodžius audio knygai

Aurimas MikalauskasAtsiliepimai, Audioknygos, Kita

Kai pasidalinau savo istorija su „Jūsų pasąmonės galia“ šiame tinklaraštyje, nieko ypatingo nesitikėjau. Maniau, geriausiu atveju ši mano išpažintis sudomins vieną kitą pasiklydusią ir pokyčių ieškančią sielą pasiklausyti audioknygos.

Tačiau įvyko kai kas tikrai stebuklingo! Į mano išsiųstą naujienlaiškį, į pasidalinimą straipsniu facebook’e, net į audioknygos reklamas ir youtube komentarus pradėjo plūste plūsti istorijos ir atsiliepimai žmonių, kuriuos ši audioknyga jau vienaip ar kitaip palietė gyvenime. (čia aš taip… švelniai)

Tik tada supratau kokią milžinišką įtaką ši knyga jau turėjo tūkstančių žmonių gyvenime.

Todėl be didesnės įžangos, noriu tiesiog pasidalinti keletu atsiliepimų apie Joseph Murphy audioknygą „Jūsų pasąmonės galia“, kurių sulaukiau jau po audioknygos pasirodymo Audiotekoje:

Atsiliepimai

„Skaičiau šią knygą prieš daugiau nei 10 metų. Ir dabar perskaitęs šį aprašymą aš per naują grįžau į tuos laikus bei palyginimui pagalvojau apie tai, ką turiu dabar. Ir žinote – šiame aprašyme aprašytas mano gyvenimas po tos knygos perskaitymo. VISI prieš 10 metų išsikelti tikslai mano pasąmonei jau yra įvykdyti, visos užgaidos bei poreikiai patenkinti. Nors iki šiol visiems tą kartojau ir pasakojau, tačiau dabar dar kartą galiu patvirtinti, jog tai knyga, kuri padarė perversmą mano gyvenime ir padarė jį pilnaverčiu.

Dabar nusistatau sau, kad artimiausiu metu vėl skaitysiu (o tiksliau – dabar jau klausysiu) šią knygą, tiksliai vykdysiu praktines užduotis ir nusistatysiu kitus tikslus pagal šios dienos poreikius bei supratimą.

Ir nors neturiu jokio intereso šio tinklapio, ar jo postų bei reklamos platinimui, tačiau visiems, kurie norite pakeisti savo gyvenimus į gerąją pusę, nuoširdžiai rekomenduoju skaityti ir vykdyti tai, ką sako jums Joseph Murphy šioje knygoje. Ir tai ne juokai.“ — Marius Basevičius

Mariaus papildymas: „Perskaičius šį postą kilo daug gerų prisiminimų bei atsirado puiki proga išsilieti (gerąja prasme) apie tai, ką galvoju apie šią knygą (beje – ji buvo pirmoji mano saviugdos knyga gyvenime ir tikrai ne paskutinė, tačiau palikusi didžiausią įspūdį iš visų vėliau skaitytų), aš tai ir padariau iš visos širdies – parašiau, ką galvoju, ką jaučiu.

Tiesą sakant, kai ją skaičiau, vietomis aš taip pat abejojau jos veiksmingumu, tačiau aklai vykdžiau užduotis su mintimi “na jau blogiau tikrai nebus” (tuo metu buvau ką tik suradęs darbą po ilgų bedarbystės mėnesių, todėl situacija visomis prasmėmis buvo nepavydėtina).

Ir net pats nepastebėjau, kaip iš nieko tapau kitu žmogumi, mano gyvenimas, pasikartosiu, tapo pilnaverčiu.

Kas buvo tiksliai rašoma toje knygoje, tiksliai neprisiminsiu, žinau tik tiek, kad reikia nuoširdžiai galvoti apie tai, dėkoti ir prašyti ir tai bus duota pasąmonės.

Taigi, kai tik baigsiu šiuo metu klausomą knygą, būtinai įsigysiu šią ir kartosiu per naują. ;)“ — Marius

„Perskaičiau ir aš ją ir kaskart kai dar karta perskaitau aplanko vėl sėkmė. Nerealus man Jozefas Merfis. Drąsiai galiu teigti jog visko ko pasiekiau iki dabar tai tik jo dėka, bet aš dar sudėjau papildomai knygos “laimės formulė” info ir išgavau tobulą variantą. Nepamenu autoriaus. Dabar labai įdomu būtu pabandyti audio knyga ir jos galima ir miegant klausytis nes programuoja pasąmonę. Gundausi labai ir aš pabandyti audio knygą pirmą kartą.“ — Ignė R.

„Dėkoju 🙂 Prieš 25 metus perskaityti Merfio dėsniai, atvėrė man kelią į naują gyvenimą. Pasąmonės galia veikia 100%. Patikrinta. Visos mintys materializuojasi. Todėl jos turi būti tik konstruktyvios. Nors daugelis išgirdę tai patvirtinančias istorijas sako, kad tai mistika. :)“ — Rima Vaicekauskiene

„Aurimai, ačiū! Pati geriausia knyga man asmeniškai, daug gerų dalykų atnešusi!“ — Rasa M.

„Dėkoju širdingai už pasiūlymą, turiu šią knygą ir esu perskaičius, bet malonu kad priminėte, man būtent šiuo metu tokia situacija, kad reikės dar kartą perskaityti. Ačiū ir sėkmės.“ — Audronė M.

„Ačiū už tokią fantastišką knygą. Turiu ją nuosavą, skaičiau, tik nepamenu, ar perskaičiau iki galo, bet labai patiko. Buvo toks momentas, kai skaičiau vient tik tokias knygas, o pati pirmoji buvo Louise Hay knyga “Pamilk save ir būk laimingas”. Va nuo tada ir pradėjau domėtis tokiomis knygomis, nes jos patarimai man daug padėjo keičiant savąjį aš. Ačiū, būtinai įsigysiu šią audioknygą, kad galėčiau klausytis, nesitrukdydama nuo darbo.“ — Nijolė S.

„Valio!!! Šandieną bėgiojant nusprendžiau nebepirkti nė vienos saviugdos knygos, kol nepradirbsiu su savo pasąmone, nes ką protu ir esant čia ir dabar darau, kartais pasąmoniniai blokai partempia atgal ir tai tampa neįmanoma. Ši klyga jau mėnesį guli su manim praktiškai lovoje, bet nu niekaip neatrandu laiko paimti jos į rankas. Ačiū, kad pagaliau leidžiate audioknygas apie pasąmonę. Ir ačiū, kad padarėte mano dieną dar geresne nei ji buvo iki laiško pradžios.“ — Neringa M.

„Ačiū labai, turiu šitą knygą, dovanojau ir dukrai ir sūnui, ji man kaip maldaknygė, tikrai veikia.“ — Regina L.

BEJE, ČIA GALI PRADĖTI AUDIOKNYGOS KLAUSYTI NEMOKAMAI

Pabaigai, noriu pasidalinti ir savo istorija:

Lauksiu tavo pasąmonės galios istorijos! 🤗

Linkėjimai


Apie Autorių

Aurimas Mikalauskas

Facebook Instagram YouTube

Audioknygos mane lydi kelionėse, sportuojant, vartantis paplūdimyje, važiuojant dviračiu, kartais net ir miegant. Knygą paimti į rankas ne visada spėju, o audioknygai laiko randu kasdien. Plačiau.


Pasidalink: