Visiškai kitokia audioknyga apie pinigus (paklausius jos, Kiyosakiui atlėptų ausys)

Kiek knygų apie asmeninius finansus jau esi perksaitęs ar perklausęs? 🎧

Aš — tikrai daug. Ir visos jos man atrodydavo tokios… viena į kitą panašios! Taupyk, neišlaidauk, atidėk, investuok ir netrukus (po 20 metų) turėsi milijoną.

Po 20 metų? Rimtai?! 😣

Atradęs šią knygą — labai nustebau, nes ji pateikia visai kitokį požiūrį. Kelią į geresnį (ir įdomesnį) gyvenimą tiems, kas neturi „atliekamų“ 20-30 metų ir ieško trumpesnio (ar net kur kas trumpesnio) būdo:

MJ DEMARCO AUDIOKNYGA „GREITKELIS LINK MILIJONO“

Jos autorius šiuo metu turi daugybę projektų, tačiau praturtėjo visą savo dėmesį sutelkęs į vieną idėją, kuria patikėjo, ir kuriai pilnai atsidavė.

Kas tai per idėja, leisiu papasakoti pačiam autoriui, tačiau norėčiau trumpai papasakoti apie pačią audioknygą.

Apie ką ši audioknyga

„Modernioje“ saviugdos literatūroje vis dar dažnai gali sutikti tokį gyvenimo modelį: susirask gerą darbą (arba susikurk jaukų verslą), atidėk 10%, nepirk naujo automobilio, venk kino teatrų, kavinių ir restoranų, gyvenk taupiai, o santaupas investuok į akcijas, fondus ar nekilnojamąjį turtą.

Taip gyvenom pakankamai ilgai, kad pamatytume kur tai mus veda: krizės viena po kitos krečia pasaulį, pinigai sulig kiekviena diena praradinėja savo vertę, o daugumos investicinių produktų grąža… šiandien ji tiesiog juokinga.

Audioknygoje „Greitkelis link milijono“ autorius išskiria tris kelius, kurie yra tarsi žemėlapiai, nulemiantys kokiomis taisyklėmis, vertybėmis ir įsitikinimais mes vadovaujamės gyvenime (ir, kokius rezultatus gauname).

Štai šie trys žemėlapiai:

  • Kelkraštis — tai kelias, kurį renkasi dauguma – ypač visiškai nesidomintys asmeniniu tobulėjimu ar finansais. Šis kelias gali nuvesti tik į vieną vietą — skurdą. (net jei ir uždirbi daug)
  • Šunkelis — šį kelią dažniausiai renkasi tie, kas patiki ilgo, stabilaus praturtėjimo investuojant formulėmis. Jis veda į vidutinybės gyvenimo būdą. (taip pat nepriklausomai nuo to, kiek uždirbti)
  • Greitkelį — šiam keliui autorius skiria daugiausiai dėmesio. Tai kelias, kuriuo eina jis pats, ir kuriuo kviečia keliauti ir knygos skaitytojus.

Pasiklausius audioknygos, susidarysi kur kas aiškesnį vaizdą ir tuomet jau galėsi sąmoningai pasirinkti, kuris žemėlapis tau priimtiniausias.

Beje, iškart turiu perspėti, kad paklausius 45 min. nemokamos ištraukos gali susidaryti kiek klaidingą įspūdį apie autorių ir jo vertybes. (šį įspūdį autorius kuria sąmoningai)

Tačiau galiu pažadėti, kad jau nuo trečios audioknygos valandos atsiskleis visai kitas vaizdas — ir nejučia pradėsi pritariamai linkčioti. 🙂

Kai pirmą kartą klausiau šios audioknygos anglų kalba, man ji visiškai nulaužė protą — pakeitė daugybę įsitikinimų apie „sėkmę“ gyvenime. Todėl labai džiaugiuosi, kad pagaliau galiu ja pasidalinti ir su tavim.

Malonaus klausymo!!!

Pradėk klausyti audioknygos nemokamai:

 

 

Autorius: MJ DeMarco
Pavadinimas: „GREITKELIS LINK MILIJONO“
Garsina: Gabrielius Jucevičius
Trukmė: 14 val. 9 min.
Ištrauka: 45 min.

GAUK 20% NUOLAIDĄ AUDIOKNYGAI

 

Linkėjimai,
Image
Audioteka.lt įkūrėjas
Sek mane: Instagrame / Feisbuke / Linkedine


Apie Autorių

Aurimas Mikalauskas

Facebook Instagram YouTube

Audioknygos mane lydi kelionėse, sportuojant, vartantis paplūdimyje, važiuojant dviračiu, kartais net ir miegant. Knygą paimti į rankas ne visada spėju, o audioknygai laiko randu kasdien. Plačiau.


Pasidalink: