🎧 „Sielų kelionės“ — jau Audiotekoje

Ar tiki, kad mūsų siela yra nemirtinga?

Paklausiu kitaip. Ar apskritai tiki, kad yra toks dalykas, kaip „siela“?

Mirusių atminimo dieną – Vėlines – pasirinkau šiam laiškui neatsitiktinai. Pasirodo, šią dieną lietuviai švenčia nuo senų senovės, nuo pagonybės laikų. Tik vadino Ilgėmis. Pagonys tikėjo, kad mirštant žmogui nuo kūno atsiskiria vėlė, kuri vėliau bendrauja su gyvaisiais.

Audioknyga, kuri tik ką pasirodė Audiotekoje, jų greičiausiai nebūtų labai nustebinusi:

SIELŲ KELIONĖS
Michael Newton

Kadangi su audioknyga susipažinti dar nespėjau, papasakoti apie ją paprašiau Laimos Povilaitytės, Instagrame žinomos Kamtauta Braškė vardu – ilgametės Audioteka klausytojos, kuri buvo viena aktyviausiai prašiusių išleisti šią audioknygą Audiotekoje. (tiesa, prašymų ją įgarsinti tikrai netrūko)

Siuntėjas: Kamtauta Braškė
Data: trečiadienis, 2023 m. lapkričio 1 d.
Antraštė: apie „Sielų keliones“

Ar tau niekada nebuvo smalsu, kas vyksta po to, kai mes mirštame? Kur iškeliauja mūsų artimieji, kai jų nebelieka žemėje?

Man – buvo. Knyga „Sielų kelionės“ padėjo rasti atsakymus, kurių ieškojau.

Knygos autorius buvo atestuotas hipnoterapijos specialistas. Kartu su savo klientais jis keliaudavo į praeitį, padėdamas jiems prisiminti praeitus gyvenimus. Jis atrado, kad įmanoma į sielų pasaulį „pažvelgti“ esančiųjų hipnozės būsenoje akimis.

Čia labai įdomiai papasakojama apie pomirtinį gyvenimą, bet taip pat rasi atsakymus ir į daugelį klausimų susijusių su dabartiniu mūsų gyvenimu. Kartais mes nežinome, kodėl vienam sekasi geriau, kitam blogiau, kodėl vienas gauna vienus išbandymus, o kitas, kuris, rodos, elgiasi „ne taip teisingai“, gauna daug prasmingesnį gyvenimą.

Būtent šioje knygoje pasakojama, kodėl ir kaip siela pasirenka kūną, kam jai reikalinga tam tikra patirtis. Net jei ir netiki pomirtiniu gyvenimu, čia rasi daug naudingos informacijos apie tai, kaip puoselėti savo gyvenimą.

Kas yra ta „siela“? Taip, kaip aš suvokiu — siela yra amžina, nemateriali ir visiškai nepriklausanti nuo kūno, tačiau laikinai suteikianti kūnui gyvybę.

Knyga padėjo man suprasti, kodėl neverta bijoti mirties. Žinoma, tikrai turiu kur tobulėti, nėra lengva nesipriešinti, nepatirti kančios, kai gyvenime vyksta nemalonūs dalykai, bet tikrai galiu drąsiai sakyti, kad po šios knygos į tai žiūriu visai kitaip.

Taip pat labai vertinga žinoti, kas yra mūsų viduje ir kodėl būtent su mumis tai vyksta. Visada gerai žinoti vieną ar kitą teoriją ir atsirinkti – kas mums priimtina, o kas ne.

Tikrai nesakau, kad po šios knygos jūsų gyvenimas pasikeis, tačiau galiu užtikrinti, kad papildysite savo žinių bagažą labai įdomia informacija.

Labai džiaugiuosi, kad dabar galėsite ją perklausyti Audiotekoje. Aš būtinai klausysiu jos dar kartą.

Linkėjimai,
Laima

Pradėk šios audioknygos klausyti nemokamai (pirmos 30 minučių).

Jei esi Audioteka Club narys – nemokamai gali klausytis visos audioknygos. (Plačiau apie Audioteka Club čia)

Trumpai apie audioknygą

Autorius: Michael Newton
Pavadinimas: „SIELŲ KELIONĖS“
Skaito: Paulius Čižinauskas, Daumantas Ciunis, Jurga Kalvaitytė
Vertėjas: Gintaras Kaminskas
Trukmė: 10 val. 59 min.
Ištrauka: 30 min.

Linkėjimai,


Apie Autorių

Aurimas Mikalauskas

Facebook Instagram YouTube

Audioknygos mane lydi kelionėse, sportuojant, vartantis paplūdimyje, važiuojant dviračiu, kartais net ir miegant. Knygą paimti į rankas ne visada spėju, o audioknygai laiko randu kasdien. Plačiau.


Pasidalink: