Lietuviška Audio Knyga: 7 sėkmės lydimų žmonių įpročiai

7 sėkmės lydimų žmonių įpročiai audio knyga lietuviškaiTik ką užmačiau naujieną, kuria niekaip negaliu nepasidalinti su tavim: Saviugdos mokykla išleido Stephen R. Covey Audio Knygą „7 sėkmės lydimų žmonių įpročiai” Lietuvių Kalba! Aš šį sutrumpintą audio knygos variantą klausiau anglų kalba ir man jis paliko tikrai neišdildomą įspūdį. Mano nuomonę apie ją rasite čia:

Audio knyga: 7 sėkmės lydimų žmonių įpročiai

Kadangi lietuviškos audio knygos nesu klausęs (ji dar labai šviežia), o svetainėje nepateikiamas audio knygos pavyzdys, negaliu nieko pasakyti nei apie knygos vertimą, nei apie kitas kokybines charakteristikas, tokias kaip balsą, tarimą, įrašo kokybę ir pan. Nors šiaip Mariaus Mačiolio balsas visai nieko, tad tikiuosi ir įgarsinimas bus geras.

Jei nuspręsti įsigyti audio knygą, brūkštelėk komentaruose, kaip tau ji patiko.

P.S. Iki vasario 12d. (įskaitant), knyga parduodama už 49Lt. Vėliau jos kaina bus 99Lt.

P.P.S. Labai tikiuosi, kad ją pavyks įtraukti į mūsų audio knygų platformą, tačiau platformos dar teks palūkėti porą mėnesių. Jei knygos norisi jau dabar, tuomet vienintelė išeitis – įsigyti iš saviugdos mokyklos.


Apie Autorių

Aurimas Mikalauskas

Facebook Instagram YouTube

Audioknygos mane lydi kelionėse, sportuojant, vartantis paplūdimyje, važiuojant dviračiu, kartais net ir miegant. Knygą paimti į rankas ne visada spėju, o audioknygai laiko randu kasdien. Plačiau.


Pasidalink: