audioknyga vyrams, kurie nuolat siekia įtikti kitiems (ypač — moterims)

Audioknyga, apie kurią papasakosiu šiandien — skirta vyrams. Taip vadinamiems „Mieliems vyrukams“, kurie visomis išgalėmis siekia kitų pritarimo. Kartais, atrodytų, net prieš savo valią.

Labai gerai pažįstu šį tipažą, nes — iki šios knygos — ir pats toks buvau.

NUSTOK BŪTI MIELU VYRUKU“
Robert A. Glover

Iškart susitarkim dėl vieno: ši audioknyga per naktį tavęs nepakeis.

Geriausiu atveju — tai ilgos, įdomios (ir, kartais labai sunkios) kelionės pradžia. Blogiausiu — įdomus skaitinys (tiksliau, „klausinys“), po kurio geriau suprasi, kodėl negali nustoti pataikauti kitiems.

Kai perklausiau šią audioknygą pirmą kartą dar 2017-tųjų vasarą, viduje įvyko tektoninis lūžis. Kaip šiandien atsimenu tą savaitę, kai kasdien vaikštinėjau tarp Palūšės ir Ignalinos (netoliese stovyklavau), o autorius kaip iš knygos skaitė mano gyvenimo istoriją.

Supratau, kad būtent toks esu! Mielas vyrukas. Dar tik praėjęs jos klausyti labai aiškiai pajutau, kad… nebenoriu toks būti. Jau esu pasiruošęs leistis į tamsiausias vietas ir daryti viską, ką tik reiks, kad išvengti dar rimtesnių pasekmių, nors nemaža dalis autoriaus paminėtų ilgalaikių efektų — jau buvo akivaizdūs mano gyvenime.

Kas yra tas „Mielas vyrukas“?

Tai toks vyras, kuris:

 • nori visada viską padaryti „teisingai“,
 • laimingas jaučiasi tik tada, kai kitus daro laimingus,
 • visomis išgalėmis vengia konfliktų,
 • stengiasi jokiais būdais nieko nenuliūdinti,
 • jam gyvybiškai svarbu įtikti moterims ir taip išsiskirti iš kitų vyrų.

Mieli vyrukai mano, kad jei tik jie bus geri, dosnūs ir rūpestingi — tuomet bus laimingi, mylimi ir patenkinti.

Jeigu tau atrodo, kad — „o kas čia blogo?“ Kviečiu pasiklausyti nemokamos šios audioknygos ištraukos — susipažinti, kas slypi po „mielo vyruko“ kauke ir kokios tokio gyvenimo pasekmės.

Paminėsiu vos keletą: manipuliacijos, pasyvi agresija, slapti susitarimai (kur tik tu apie juos žinai), neištęsėti pažadai, negebėjimas nubrėžti ribų, užslėpto nesąmoningo pykčio priepuoliai, seksualinės problemos… O galiausiai — kompulsyvus elgesys, alkoholis, narkotikai, neištikimybė ar net skyrybos.

Gal atrodo, kad išpučiu, bet jei tikrai atpažinsi save šioje knygoje… jei tikrai matysi, kad tai — apie tave, toks scenarijus nėra nerealus. Ir man teko tai patirti. Žinojau, kad taip gali nutikti, bet tikrai nesitikėjau, kad pasikapstęs rasiu tiek daug užslėpto pykčio ir krūvą kitų uždarytų emocijų.

Knygoje autorius, beje, racionaliai paaiškina, kodėl taip nutiko, kad užaugo „mielų vyrukų“ karta. Kai žinai, skamba visiškai logiškai.

Autoriaus pažadas

Jeigu nuspręsi ne tik paklausyti, bet ir dirbti su šia audioknyga (beje, nebūtina tai daryti vienam — vyrų bendruomenė Gentys būtent šią knygą ir naudoja kaip metodinę medžiagą savo užsiėmimams), ji padės tau:

 • atrasti veiksmingus būdus patenkinti savo poreikius,
 • labiau pasitikėti savimi,
 • megzti artimus santykius — tokius, kokių tikrai nori,
 • reikšti savo jausmus ir emocijas,
 • gyventi visavertį, jaudinantį seksualinį gyvenimą,
 • susigrąžinti vyriškumą ir prasmingus ryšius su kitais vyrais,
 • galiausiai priimti save tokį, koks esi.

Kviečiu pradėti šios audioknygos klausytis nemokamai.

Trumpai apie audioknygą

Autorius: Robert A. Glover
Pavadinimas: „Nustok būti mielu vyruku“
Skaito: Audrius Čaikauskas
Trukmė: 6 val. 24 min
Ištrauka: 20 min.

Linkėjimai,


Apie Autorių

Aurimas Mikalauskas

Facebook Instagram YouTube

Audioknygos mane lydi kelionėse, sportuojant, vartantis paplūdimyje, važiuojant dviračiu, kartais net ir miegant. Knygą paimti į rankas ne visada spėju, o audioknygai laiko randu kasdien. Plačiau.


Pasidalink: