Padėk išrinkti savaitės audioknygą ir laimėk ją!

Vos prieš kelias savaites Facebook grupėje „Lietuviškos audioknygos“ startavo naujas projektas – „Savaitės Audioknyga“. Tai puiki galimybė ne tik išrinkti audioknygą, kurią bus galima įsigyti už superinę kainą, bet ir ją laimėti. Netrukus ir papasakosiu – kas tai ir kaip tu gali iš to gauti naudos.

Savaitės Audioknyga

Pradėkime nuo kas tai? Savaitės Audioknygos rinkimai – tai tavo teisė išsirinkti audioknygą, kurią galbūt jau seniai nusižiūrėjai Audiotekoje, tačiau dėl kažkokios priežasties dar neįsigijai. Ir jai gauti patį geriausia įmanomą pasiūlymą.

IR DAR! Jeigu tavo pasiūlyta audioknyga bus (balsų dauguma) išrinkta, šią audioknygą nuo Audiotekos gausi dovanų! 🎁

Štai kaip tai veikia:

  1. Balsavimas vyksta facebook grupėje „Lietuviškos audioknygos“, todėl visų pirma reiktų prie jos prisijungti (tą gali padaryti čia).
  2. Naujas balsavimas skelbiamas kiekvieną pirmadienį 20:00 (svarbu nepraleisti šio momento!)
  3. Audioknygų sąrašą sudarinėja patys grupės nariai, taigi jeigu nori audioknygą laimėti – geriausia pasirodyti lygiai 20 val. ir būti pirmuoju, kuris įkels savo trokštamą audioknygą vos tik Audioteka paskelbs balsavimo pradžią.
  4. Balsavimas vyksta iki penktadienio 15:00,
  5. O pirmadienį ryte jau paskelbiamas Pirmadienio pasiūlymas — pats geriausias pasiūlymas, kokį tik galime pasiūlyti Savaitės Audioknygai (tai gali būti ir 50%, ar net 75% nuolaida!)

Taigi, norint laimėti audioknygą – labai svarbu užsukti į grupę laiku (galbūt verta net pasižymėti, kad tikrai gautum visus pranešimus grupėje). Ir, žinoma, svarbu kad tavo pasiūlyta audioknyga laimėtų.

Gali iškilti klausimas – o kaip padidinti savo šansus laimėti audioknygą?

Kaip gauti balsų savo audioknygai

Manau, kad surinkti daugiausiai balsų –  smagi kūrybinė užduotis. Tačiau pasidalinsiu keliais patarimais, kurie tikrai gali padėti tavo pasiūlytai audioknygai išsiveržti į priekį:

  1. Pasiūlyk tą audioknygą, kuri turi didžiausius šansus laimėti. Žinoma, tik tuo atveju jeigu iš tiesų ir pats jos nori. Kokios audioknygos turi didžiausius šansus? (a) šviežiausios naujienos, (b) brangios, tačiau tikrai vertingos audioknygos, (c) bestseleriai.
  2. Kadangi facebook grupė atvira – gali paprašyti ir draugų pagalbos. Balsavimo pradžia – pati svarbiausia, kadangi audioknygai įgavus pagreitį, gauti balsų jau bus kur kas lengviau.
  3. Atskleisk audioknygos vertę. Padėk kitiems grupės dalyviams geriau suprasti kodėl tavo pasiūlyta audioknyga yra nuostabi, t.y. kuo ji gali būti naudinga jiems – tą gali padaryti tiek komentaruose, tiek paskelbiant naują diskusiją grupėje.

Esu tikras, kad yra ir daugiau būdų – tačiau juos atrasti paliksiu tau.

O kol kas – laukiu prisijungiant prie facebook grupės „Lietuviškos audioknygos“.

 

Šilčiausi linkėjimai,
Image
Audioteka.lt įkūrėjas


Apie Autorių

Aurimas Mikalauskas

Facebook Instagram YouTube

Audioknygos mane lydi kelionėse, sportuojant, vartantis paplūdimyje, važiuojant dviračiu, kartais net ir miegant. Knygą paimti į rankas ne visada spėju, o audioknygai laiko randu kasdien. Plačiau.


Pasidalink: