🎧Turtingojo tėčio pinigų srauto kvadrantas

Pameni „Turtingą tėti, vargšą tėtį“? Tai — pirmoji pasaulinio pripažinimo sulaukusi Robert T. Kiyosaki knyga — ir Lietuvoje visiems gerai žinoma asmeninių finansų valdymo klasika.

Bet tai — ne vienintelis šio autoriaus pasaulinis bestseleris.

Netrukus po „Dviejų tėčių“, pasirodė ir antroji — ne ką mažesnio skaitytojų rato susilaukusi knyga, kurią pats Robert Kiyosaki vadina „Turtingas tėtis, vargšas tėtis“ tęsiniu. Ją šiandien ir norėčiau tau pristatyti:

ROBERT T. KIYOSAKI AUDIOKNYGA
„PINIGŲ SRAUTO KVADRANTAS

Iš pažiūros, knygos esmė labai paprasta: yra keturi būdai, kaip mes galime uždirbti pinigus — keturi skirtingi gyvenimo keliai:

D — darbuotojas
S — save įdarbinantis, laisvai samdomas specialistas ar smulkaus verslo savininkas
V — stambus verslininkas
I  — investuotojas

Kiekvienas iš mūsų esame bent viename iš šių keturių pinigų srauto kvadranto sektorių. Kuriame (arba kuriuose) — priklauso nuo to, iš kur gauname pajamų.

Dauguma mūsų esame samdomi darbuotojai, gaunantys algą. Kiti — save įdarbina patys. Šios dvi didžiausios grupės žmonių yra kairėje pinigų srauto kvadranto pusėje.

Dešinėje pusėje —  asmenys, gaunantys pajamų iš jiems priklausančio verslo ar investicijų.

Knygoje autorius išsamiai aptaria visus keturis sektorius — kas sieja žmones, esančius kiekviename iš šių sektorių, kokie kiekvieno jų privalumai ir trūkumai, kaip žinoti, kur iš tiesų turėtum būti, atsižvelgiant į tavo talentus, ir, galiausiai, ko reikia, kad galėtum pereiti iš kairės kvadranto pusės į dešinę.

Kaip teigia autorius, „nors finansinė laisvė galima visuose keturiuose sektoriuose, finansinių tikslų greičiau pasiekti pavyks „V“ ir „I“ įgūdžių dėka. Sėkmės lydimas „D“ turi tapti klestinčiu „I“ tam, kad užsitikrintų finansinį saugumą senatvėje.“

Būtent pasirengusiems pereiti iš vieno pajamų sektoriaus į kitą ir yra skirta ši audioknyga. Ypač — esantiems „D“ ir „S“ sektoriuose, bet norintiems patekti į „V“ ir „I“. Kitaip tariant, „ji skirta tiems, kas jau pasirengę atsisakyti saugaus darbo ir leistis siekti finansinio saugumo. Toks gyvenimo kelias nelengvas, bet gale laukiantis prizas, finansinė laisvė, vertas pastangų.“

Kaip ten nukeliauti? Sužinosi audioknygoje. Kviečiu pirmųjų 30-ties minučių pasiklausyti nemokamai.

Trumpai apie audioknygą

Autorius:  Robert T. Kiyosaki
Pavadinimas: „Turtingojo tėčio pinigų srauto kvadrantas
Skaito: Simas Stankus
Trukmė: 7 val. 21 min.
Ištrauka: 30 min.

Linkėjimai,


Apie Autorių

Aurimas Mikalauskas

Facebook Instagram YouTube

Audioknygos mane lydi kelionėse, sportuojant, vartantis paplūdimyje, važiuojant dviračiu, kartais net ir miegant. Knygą paimti į rankas ne visada spėju, o audioknygai laiko randu kasdien. Plačiau.


Pasidalink: