Žinutės iš Šivos kalno Arunačala — per Andrę AMIYA Pabarčiūtę

Kaip manai, ar tu eini dvasiniu keliu?

Taip, aš tikrai tik ką tavęs to paklausiau. 🤭 Einu tiesiai prie reikalo.

Aš tai manau, kad — sąmoningai suvokdami tai ar ne — visi mes juo einame. Vieni — kiekvieną sekmadienį lankydamiesi bažnyčioje. Kiti — stengdamiesi įžvelgti prasmę, atrodytų, beprasmiam darbe. Treti — reguliariai pasinerdami į kontempliaciją, ieškodami ryšio su „aukštesne jėga“ per vidinę tylą.

Net jei visiškai skęsti kančioje, nesuduri galo su galu, esi visiškame pasimetime (ar ne mes visi kartais taip jaučiamės?) ir net nenori nieko girdėti apie jokias „aukštesnes jėgas“… tai — tavo (dar) neįsisąmonintas dvasinis kelias.

Kodėl apie tai kalbu? Nes… prieš kelis metus, kuomet dar gyvenau absoliučiai nesąmoningai (na gal tik su nedideliais sąmoningumo blyksniais čia ir ten), atradau mokytojus, kurie parodė, jog yra ir kitas kelias eiti per gyvenimą. Kelias, kuriame mažiau kančios. Tai — ėjimas per gyvenimą įnešant sąmoningumo. Jie ir pamokė, kaip tuo keliu eiti. Tie mokytojai — tai SoulACTION mokymų centro įkūrėjai Rimvydas Židžiūnas ir Andrė AMIYA Pabarčiūtė.

Apie vieną jų kartu parašytą knygą poroms — „Amžinas medaus mėnuo“ — jau esu pasakojęs anksčiau. O šiandien noriu pristatyti naują audioknygą, kuri tik ką išvydo dienos šviesą. Ši audioknyga Andrei gimė po daugybės sąmoningo klausymosi metų:

AUDIOKNYGA „ŽINUTĖS IŠ ŠIVOS KALNO ARUNAČALA“

Kai sakau „jai gimė“, tai ne visai ir juokauju — apie tai, kaip knyga gimė Andrė papasakos audioknygos įžangoje (pirmųjų 20-ties minučių Audiotekoje gali pasiklausyti nemokamai) — tai tikrai neįprastas rašymo būdas.

Ką rasi audioknygoje

Audioknyga — tai 30 žinučių iš Šivos kalno, tokiomis temomis kaip:

  • Pašaukimas — kas tai yra, kaip jį atrasti?
  • Dvasinis ir emocinis skausmas — kodėl jie niekur nedingsta?
  • Priežastis ir pasekmė — kaip jų nesumaišyti?
  • Išdavystė ir nusivylimas žmonėmis,
  • Šeima ir prisirišimas,
  • Džiaugsmas ir meilė,
  • Gyvenimo prasmė.

Ir tai tik vos kelios iš temų. Žinutes įgarsino aktorė Miglė Polikevičiūtė, bet po kiekvienos žinutės išgirsi ir gyvą Andrės AMIYA komentarą. Suprantu, kad gal skamba ir kiek keistai, tačiau pasiklausęs audioknygos, viską tikrai suprasti.

Žinoma, tik jei klausysi širdimi. 😏

Beje, ar žinai kas yra Šiva ir Arunačala kalnas?

Šiva — vienas iš indų dievų trejybės, taip vadinamasis naikintojas. Naikintojas ne blogąja prasme. Priešingai — jis yra blogio naikintojas. O Arunačala — tai šventas kalnas. Šis kalnas indų dvasinėje kultūroje reprezentuoja dievybę Šivą, dar kitaip, pačią sąmonę.

Knygos autorė prie Arunačala kalno praleido daug laiko — jis ir įkvėpė Andrę parašyti šią knygą. Apie tai, kaip tai nutiko, audioknygos įžangoje ji pati ir papasakos.

Apie autorę

Andrė Amiya Pabarčiūtė — lektorė, dvasinio augimo mokytoja, menininkė, dviejų bestseleriais tapusių knygų autorė (jos ir bendraautoriaus Rimvydo Židžiūno audioknygą „Amžinas medaus mėnuo“ galite išgirsti ir Audiotekoje).

Visa Andrės pedagoginė ir meninė veikla dedikuota vienintelei misijai: auginti žmogaus sąmoningumą ir padėti evoliucionuoti gyvenime iš skausmo būklės į pilnatvę. Andrė visa tai praktikuoja jau 16 metų bei moko to tūkstančius žmonių savo įkurtame mokymų centre SoulACTION.

Kviečiu pasiklausyti 20 min. nemokamos ištraukos čia.

Trumpai apie audioknygą

Autorius: Andrė AMIYA Pabarčiūtė
Pavadinimas: „Žinutės iš Šivos kalno Arunačala“
Komentuoja: Andrė AMIYA Pabarčiūtė
Skaito: Miglė Polikevičiūtė
Trukmė: 7 val. 48 min.
Ištrauka: 20 min.

Linkėjimai,


Apie Autorių

Aurimas Mikalauskas

Facebook Instagram YouTube

Audioknygos mane lydi kelionėse, sportuojant, vartantis paplūdimyje, važiuojant dviračiu, kartais net ir miegant. Knygą paimti į rankas ne visada spėju, o audioknygai laiko randu kasdien. Plačiau.


Pasidalink: