Darbas komandoje – kaip sukurti efektyviai veikiančią komandą

Ar tau tenka dirbti komandoje? O ar pavyksta su komanda efektyviai siekti užsibrėžtų tikslų?

Jei ne (ar ne visada) — tikiu, kad ši audioknyga ne tik padės aiškiai pamatyti kodėl, bet ir parodys kelią, kaip dirbant komandoje, judėti visu greičiu pirmyn:

P. LENCIONI AUDIOKNYGA „SVAJONIŲ KOMANDOS KŪRIMAS“

Šią knygą pirmą kartą perskaičiau dar 2013-tais metais. Nors knyga parašyta itin lengvu stilium, man ji paliko labai gilų įspūdį ir tik ją perskaitęs, parašiau išsamią šios knygos apžvalgą šiame tinklaraštyje.

Taigi čia sudėliosiu tik pagrindinius akcentus ir leisiu tau atrasti detales audioknygoje.

(beje, knygos originalus pavadinimas yra „Five Dysfunctions of a Team“ — „Penkios komandos disfunkcijos“, ir ji yra nr. 1 knyga komandinio darbo kategorijoje).

Apie ką ši knyga

Knyga „Svajonių komandos kūrimas“ — tai du viename.

Pirma knygos dalis — tai išgalvotas pasakojimas apie sparčiai augantį Silicio slėnio startuolį „Decision Tech“, kuris vos po dviejų metų susiduria su didžiuliais augimo iššūkiais.

Problemų priežastis? Be galo neefektyvus darbas komandoje.

Kompanija pasamdo naują vadovę, Katriną Petersen. Nors penkiasdešimt septynerių Katrina neturi jokios patirties IT srityje, tačiau ji puikiai išmano komandinio darbo dinamiką ir šių žinių dėka jai galiausiai pavyksta komandą išvesti į priekį. (tiesa, ne taip greit kaip norėtųsi, ir ne be praradimų…)

Antroji knygos dalis kur kas trumpesnė — čia autorius dalinasi savo metodika, kurios dėka gali įsivertinti savo komandos efektyvumą, identifikuoti problemines vietas ir jas išspręsti.

Apie autorių

Knygos autorius Patrikas Lencioni yra gerai žinomas pasaulyje kaip komandinio darbo našumo ekspertas. Jis yra dirbęs su tūkstančiais vadovų iš įvairiausių organizacijų — Fortune 500 įmonių, startuolių, universitetų ir nekomercinių organizacijų.

Jo klientai — tokios gerai žinomos kompanijos kaip Microsoft, Visa, FedEx, Southwest Airlines, JAV karo akademija ir t.t ir pan.

Penkios komandos disfunkcijos

Pabaigai, noriu trumpai paminėti tas penkias ydas, kurias autorius pastebi daugumoje neefektyvių komandų:

  1. Pasitikėjimo stoka
  2. Konflikto baimė
  3. Įsipareigojimo stygius
  4. Atskaitingumo vengimas
  5. Nesirūpinimas rezultatais

Kaip išsiaiškinti, kurios ydos „nuodija“ tavo komandą, iš kur tai kyla, kurie nariai nedera komandoje ir ką su tuo daryti — apie visa tai išsamiai audioknygoje „Svajonių komandos kūrimas“.

Pradėk šios audioknygos klausyti nemokamai.

Apie audioknygą trumpai:

 

Autorius: Patrick Lencioni
Pavadinimas: „SVAJONIŲ KOMANDOS KŪRIMAS“
Garsina: Paulius Čižinauskas
Trukmė: 5 val. 4 min.
Ištrauka: 25 min.

GAUK 20% NUOLAIDĄ AUDIOKNYGAI

 

Linkėjimai,
Image
Audioteka.lt įkūrėjas
Sek mane: Instagrame / Feisbuke / Linkedine


Apie Autorių

Aurimas Mikalauskas

Facebook Instagram YouTube

Audioknygos mane lydi kelionėse, sportuojant, vartantis paplūdimyje, važiuojant dviračiu, kartais net ir miegant. Knygą paimti į rankas ne visada spėju, o audioknygai laiko randu kasdien. Plačiau.


Pasidalink: