Audiotekoje pasirodė Tony Robbins audioknyga „Gyvybės jėga“

Noriu su tavim pasidalinti viena istorija.

Prieš šešis metus paskutinį kartą dalyvavau Tony Robbins seminare Unleash The Power Within („Išlaisvink vidinę jėgą“). Tai 4 dienas – nuo aušros iki sutemų – trunkantis seminaras, kuriame dalyvauja 15-20 tūkstančių žmonių. Šis seminaras yra labai intensyvus – tiek fiziškai, tiek emociškai.

Tuo metu Toniui buvo 57 metai. Renginio metu nutiko vienas neplanuotas incidentas, po kurio, pamaniau, greitu metu gali nutikti vienas iš dviejų scenarijų:

a) Tony Robbins nustos vesti seminarus, o šis – greičiausiai vienas paskutiniųjų, arba
b) Jis atras būdą susigrąžinti savo sveikatą ir… gal net apie tai parašys knygą.

Kas ten tokio nutiko? Na… apie Tonio silpstančią sveikatą ir tai, kad jis praradinėja balsą buvo girdėti jau seniai — jis ir pats to neslėpė. Bet. Per vieną jo išėjimą į scenos užkulisius garso operatorius nespėjo laiku išjungti mikrofono ir visi nugirdo Tonio pokalbį su žmona Sage.

Tai truko vos kelias sekundes. Ji paklausė — „na, kaip tu?“, o Tonis jam neįprastu nerimastingu tonu (ir riebiai nusikeikdamas) pasakė, kad kojos jį baigia pražudyti ir jis nebežino, kiek ilgai galės tai tęsti. Buvo akivaizdu, kad tai nebuvo suvaidinta ar suplanuota, nes dar prieš akimirką Tonis su visais šokinėjo lyg jam būtų 25.

Prabėgo 6 metai. Tonis toliau daro savo seminarus. Renka vis didesnes auditorijas. Atrodo ir jaučiasi geriau nei bet kada.

Panašu, kad nutiko (b) scenarijus, nes visai neseniai pasirodė ir ši knyga:

GYVYBĖS JĖGA
Tony Robbins

Vertėtų iškart pasakyti, kad „Gyvybės jėga“ yra visai kitokia nei ankstesnės Tony Robbins knygos.

Ji nėra apie kiekvieno mūsų viduje slypintį Milžiną ar neribotą galią.

Jei trumpai – ji yra apie naujausius mokslo, medicinos ir gyvenimo būdo pasiekimus, kurie jau dabar gali padėti pailginti sveiko, kokybiško gyvenimo trukmę.

Kitaip tariant – kaip pailginti gyvenimą ir padaryti jį kokybiškesnį.

Tik turiu perspėti: kadangi Tonis yra investavęs į daugumą knygoje reklamuojamų produktų ir kompanijų (to jis, beje, neslepia), vietomis knyga skamba kaip išsamus informacinis lapelis.

Labai išsamus, nes audioknygos apimtis – net 27 valandos!

Bet tiems, kas paskutinius dešimt metų nesekate naujausių mokslo atradimų, tai bus tikrai labai įdomi kelionė.

Audioknygoje išgirsi:

  • Kaip padidinti savo energiją, pasinaudojant natūraliu galios šaltiniu savo kūne, kuriančiu energiją ląstelių lygmeniu.
  • Apie keturis gyvybingumo šaltinius, kurie padėjo visame pasaulyje garsiam genetikos profesoriui pailginti savo biologinį amžių 20 metų.
  • Kaip padidinti savo jėgą ir raumenų masę, pagerinti medžiagų apykaitą, 14 proc. padidinti kaulų tankumą moksliškai pagrįstais 10 min. trukmės pratimais (vos kartą per savaitę).
  • Apie trečiąjį sveikatos ramstį, padėsiantį paprasčiausiomis priemonėmis pagerinti koncentraciją ir nuotaiką bei jaustis gyvybingu nevartojant kofeino ar kitų stimuliuojančių priemonių.
  • Kaip įkrauti savo kūną ir siekti geriausių rezultatų, naudojant modernius nešiojamus prietaisus, fiksuojančius sveikatos, miego ir poilsio duomenis.

Taip pat knygoje rasi daug informacijos apie naujai atrastus būdus įveikti pačias mirtingiausias ligas:

  • Vėžį — dabar jį įveikti galima daug vilčių teikiančiomis alternatyvomis chemoterapijai ir spinduliniam gydymui.
  • Širdies ligas — naujas FDA aprobuotas tyrimas, kurio metu naudojamas dirbtinis intelektas, gali nustatyti širdies ligas nuo penkerių iki dešimties metų iki joms pasirodant, todėl galima laiku imtis prevencinių priemonių.
  • Diabetą — nebrangūs, centus už dozę kainuojantys vaistai gydo arba užkerta kelią antrojo tipo cukriniam diabetui ir gali apsaugoti nuo vėžio, širdies negalavimų ar Alzheimerio ligos.
  • Alzheimerio ligą — sužinosi apie įmonę, kuri taikydama CRISPR genų redagavimo technologiją, padeda įveikti ligos simptomus, tokius kaip nerimas ir depresija.
  • Insultą — virtualiosios realybės akiniais, aukštųjų technologijų sensoriais ir vaizdo žaidimais įmanoma pagerinti išgyvenusiųjų insultą vikrumą ir mobilumą.

Jei visa tai tau nauja ir įdomu — kviečiu pasiklausyti 45 min. nemokamos ištraukos Audiotekoje.

O jeigu esi Audioteka Club prenumeratorius — šios knygos gali klausytis nemokamai.

Pabaigai turiu pasakyti, kad su dauguma dalykų, apie kuriuos kalba šioje knygoje asmeniškai nesu susidūręs, nesu daręsis jokių knygoje minimų tyrimų, o ir bendrai tema labai jautri, todėl nepriimk šio laiško kaip asmeninės rekomendacijos.

Trumpai apie audioknygą:

Autorius: Tony Robbins
Pavadinimas: „Gyvybės jėga“
Skaito: Audrius Čaikauskas
Trukmė: 27 val. 10 min.
Ištrauka: 45 min.

Linkėjimai,


Apie Autorių

Aurimas Mikalauskas

Facebook Instagram YouTube

Audioknygos mane lydi kelionėse, sportuojant, vartantis paplūdimyje, važiuojant dviračiu, kartais net ir miegant. Knygą paimti į rankas ne visada spėju, o audioknygai laiko randu kasdien. Plačiau.


Pasidalink: