Pažadink savyje Milžiną ir TU!

Šiandien ryte iš lovos aš tiesiog iššoviau! 😁 Ir žinau kad šiandien ypatinga diena ne tik man, bet ir didelei daliai Audioteka bendruomenės.

Iš kur aš tai žinau? Iš tur, kad vos tik pasirodžius Anothony Robbins knygos „Pažadinkite savyje Milžiną“ šortui, jis sulaukė MILŽINIŠKO susidomėjimo (aš nejuokauju) ir daugybės prašymų 🙏 išleisti audioknygą pilnu metru.

Ir šiandien yra ta diena! Audioknyga, visu 21 valandos ir 15 minučių ilgiu, jau Audiotekoje: 🤩🥳🎉

ANTHONY ROBBINS AUDIOKNYGA „PAŽADINKITE SAVYJE MILŽINĄ“

Jeigu teko sudalyvauti bent viename iš mano surengtų webinarų, greičiausiai jau girdėjai kokią milžinišką įtaką Antony Robbins turėjo ir mano gyvenime.

Po pirmųjų nesėkmingų Audiotekos metų, dar ankstyvais 2013-2015-tais, nusvirusiomis rankomis vaikščiojau ne vieną mėnesį. Prie Audiotekos sėdėdavau nuo vėlyvo vakaro iki išnaktų ir nuo ankstyvo ryto iki pat darbų pradžios – tai pareikalavo nežmoniško kiekio energijos, o kartu su išsekimu sekdavo ir didžiuliai emociniai nuopoliai.

Todėl ne vieną vasarą prabėgiojau su Tony Robbins balsu ausyse. Ir kiekvieną kartą jo dėka aš atsitiesdavau – jis išmokė mane: tęsti tai ką darau, nepasiduoti, toliau ieškoti veikiančių įrankių, keisti savo įpročius, ribojančius įsitikinimus ir nugalėti asmenines baimes.

O šiandien ir iš kitų sėkmingų žmonių, išgyvenusių nuopolius, tenka išgirsti, jog būtent ši Tony Robbins knyga įkvėpė pradėti savęs paieškos ir saviugdos kelią, ir atrasti veikiančia gyvenimo strategiją.

Penkios gyvenimo sritys

Audioknygoje Tonis išsamiai išnagrinėja penkias svarbiausias gyvenimo sritis:

 1. Emocinį intelektą (kas, jo teigimu, yra visų kitų gyvenimo sričių pagrindas)
 2. Fizinį meistriškumą,
 3. Meistriškumą santykių srityje,
 4. Finansinį meistriškumą,
 5. Laiko valdymo meistriškumą.

Čia daugybė įvairiausių pavyzdžių ir paaiškinimų, bet audioknyga taip pat ir absoliučiai praktiška (kitaip Tony Robbins nebūtų susikūręs tokios reputacijos).

Iš jos ne tik gausi motyvacijos veikti, ieškoti, kurti, bet ir geriau suprasi, kokios šiuo metu yra didžiausios kliūtys tau asmeniškai ir kaip jas įveikti.

Žinoma – tik jei nuspręsi eiti šiuo keliu. Antrasis knygos skyrius, beje, kaip tik ir yra apie sprendimo galią. Šį skyrių, kartu su pirmaja audioknygos valanda, Audiotekoje gali klausytis nemokamai.

Trys sprendimai

Viena pirmųjų idėjų, kurias Tonis aptaria gan anksti knygoje – tai trys sprendimai, kuriuos mes priimame kiekvieną akimirką, ir kurie nulemia tai, ką mes turime gyvenime. Jei šių sprendimų nepriimame sąmoningai, tuomet rezultatai priklauso ne nuo mūsų, o nuo mūsų aplinkos įtakos, bet taip pat ir nuo mūsų turimų įsitikinimų, įpročių ar baimių.

Štai tie trys sprendimai:

 1. Į ką sutelkti dėmesį. Kur dėmesys – ten energija, taigi kur sutelksi savo dėmesį, ten ir pasieksi išskirtinių rezultatų. Kiekvieną akimirką gali pasirinkti, kur sutelkti savo dėmesį.
 2. Ką visa tai reiškia. Tai, kaip įprasminame visa tai, kas vyksta – nulemia tai, kaip mes jaučiamės. Ir mes galime sąmoningai priimti šį sprendimą!
 3. Ką su tuo daryti. Galiausiai, trečias sprendimas – ką darysi? Kokių veiksmų imsiesi? Ko nuspręsi nedaryti? Šis sprendimas ir nulems, ką galiausiai turėsi.

Įdomu tai, kad žmogus vidinė sprendimų priėmimo sistema (kurią sudaro penki elementai) jau yra susiformavusi. Bet dirbant su penkiais elementais (tokiais kaip tavo esminės nuostatos ir pasąmoningos taisyklės), mes galim šią sprendimų priėmimo sistemą perderinti pagal savo tikruosius norus.

Ir ši audioknyga didele dalimi ir yra apie tai, kaip perderinti šią sistemą, kad neleistume praeities programoms valdyti mūsų dabarties ir ateities.

Kokios dar temos nagrinėjamos audioknygoje?

Daugybė! Net nenoriu visų suminėti, kad knyga neišgąsdintų savo apimtimi. 😁 Žinoma, kadangi tai yra audioknyga, dirbti su ja bus tikrai kur kas lengviau.

Štai vos keletas aptartų temų:

 • Ribojantys įsitikinimai ir įsitikinimų sistemos (ir kaip juos keisti)
 • Kaip pasinaudoti skausmo/malonumo mechanizmu savo naudai
 • Neuroasocijacijacijos ir neuroasociatyviniai ryšiai
 • Kodėl valia ir disciplina nėra tai, ko iš tiesų mums trūksta
 • Tikrieji mūsų norai – kaip juos atrasti, ir kaip patenkinti
 • Kaip išsikelti ir pasiekti finansinius tikslus
 • Gyvenimo vertybės ir taisyklės

Ir visos šios temos audioknygoje apsijungia į vieną vientisą visumą, taigi klausymas tikrai neprailgs.

Vis dėlto svarbiausia, bent jau man, tai kaip ši audioknyga pakeis tavo gyvenimą? Kokias triumfo istorijas vėliau pasakosi? Kaip savo veikla tu darysi pasaulį gražesnį?

Aš labai norėsiu išgirsti tai! Tai būtinai parašyk man po visko.

Apie audioknygą trumpai:

Image

Autorius: Anthony Robbins
Pavadinimas: „PAŽADINKITE SAVYJE MILŽINĄ“
Trukmė: 21 val. 15 min.
Ištrauka: 1 val. 11 min.

🎧 PASIKLAUSYTI NEMOKAMOS IŠTRAUKOS

Kaina: 23.70€ (arba 6,47 – žr. žemiau)

DĖMESIO: Su Audioteka Go, šią audioknygą įsigyti kainuotų vos 6,47, o visą 2019-tųjų liepos mėnesį Audioteka Go čia gali įsigyti superinėmis sąlygomis.

Daugiau informacijos apie Audioteka Go, trumpą video (ir dar keletą įdomybių) rasi čia.

 

Linkėjimai!

Audioteka.lt įkūrėjas


Apie Autorių

Aurimas Mikalauskas

Facebook Twitter Google+

Audioknygos mane lydi kelionėse, sportuojant, vartantis paplūdimyje, važiuojant dviračiu, kartais net ir miegant. Knygą paimti į rankas ne visada spėju, o audioknygai laiko randu kasdien. Plačiau apie mane.


Pasidalink: