Kaip ir tu gali pažadinti tavo viduje slypinčią jėgą! (ir tapti nesustabdomu)

Šiandien ryte iš lovos aš tiesiog iššoviau! 😁 Ir žinau kad ši diena ypatinga ne tik man, bet ir didelei daliai Audioteka bendruomenės.

Iš kur aš tai žinau? Iš tur, kad vos tik pasirodžius Anothony Robbins knygos „Pažadinkite savyje Milžiną“ šortui, jis sulaukė MILŽINIŠKO susidomėjimo (aš nejuokauju) ir daugybės prašymų 🙏 išleisti audioknygą pilnu metru.

Ir šiandien yra ta diena!

Audioknyga, visu 21 valandos ir 15 minučių ilgiu, jau Audiotekoje: 🤩🥳🎉

ANTHONY ROBBINS AUDIOKNYGA „PAŽADINKITE SAVYJE MILŽINĄ“

Jeigu teko sudalyvauti bent viename iš mano rengiamų webinarų, greičiausiai jau girdėjai kokią milžinišką įtaką Antony Robbins turėjo ir mano gyvenime.

Po pirmųjų nesėkmingų Audiotekos metų, dar ankstyvais 2013-2015-tais, panarinęs galvą vaikščiojau ne vieną mėnesį. Prie savo kūdikio – Audiotekos – darbavausi nuo vėlyvo vakaro iki išnaktų, ir nuo ankstyvo ryto iki pat (samdomų) darbų pradžios – tai pareikalavo nežmoniško kiekio energijos, o kartu su išsekimu ateidavo ir didžiuliai emociniai nuopoliai.

Todėl ne vieną vasarą prabėgiojau su Tony Robbins balsu ausyse. Ir kiekvieną kartą jo dėka aš atsitiesdavau – jis išmokė mane: tęsti tai ką darau, nepasiduoti, toliau ieškoti veikiančių įrankių, keisti savo įpročius, ribojančius įsitikinimus ir nugalėti asmenines baimes.

O šiandien ir iš kitų sėkmingų žmonių, išgyvenusių nuopolius, tenka išgirsti, jog būtent ši Tony Robbins knyga įkvėpė pradėti savęs paieškos ir saviugdos kelią, ir atrasti veikiančią gyvenimo strategiją.

Tarp jų – tokios įžimybės kaip JAV prezidentas Bill’as Clinton’as, Princesė Diana, Motina Teresė, Nelsonas Mandela, aktoriai Leonardo DiCaprio, Hugh Jackman, Anthony Hopkins, Pamela Anderson, taip pat daugybė garsių sportininkų, trenerių, politikų ir verslininkų.

Penkios gyvenimo sritys

Audioknygoje Tonis išsamiai nagrinėja penkias svarbiausias gyvenimo sritis:

 1. Emocinį intelektą (kas, jo teigimu, yra visų kitų gyvenimo sričių pagrindas)
 2. Fizinį meistriškumą,
 3. Meistriškumą santykių srityje,
 4. Finansinį meistriškumą,
 5. Laiko valdymo meistriškumą.

Audioknygoje apstu tikrų įtraukiančių istorijų, pavyzdžių ir paaiškinimų, bet audioknyga taip pat ir labai praktiška – jos dėka ne tik sužinosi kaip reiktų gyventi, bet ir iš tiesų imsiesi veiksmų. (kitaip Tony Robbins nebūtų susikūręs tokios reputacijos).

Knyga ne tik įkvėps veikti, ieškoti, kurti, bet ir geriau suprasi, kokios šiuo metu yra didžiausios kliūtys tau asmeniškai ir kaip jas įveikti.

Žinoma – tik jei nuspręsi eiti šiuo keliu. Antrasis knygos skyrius, beje, kaip tik ir yra apie sprendimo galią. Šį skyrių, kartu su pirmąja audioknygos valanda, Audiotekoje gali klausytis nemokamai.

Trys sprendimai

Viena pirmųjų idėjų, kurias Tonis aptaria gan anksti knygoje – tai trys sprendimai, kuriuos mes priimame kiekvieną akimirką, ir kurie nulemia tai, ką mes turime gyvenime. Jei šių sprendimų nepriimame sąmoningai, tuomet rezultatai priklauso ne nuo mūsų, o nuo mūsų aplinkos įtakos, bet taip pat ir nuo mūsų turimų įsitikinimų, įpročių ar baimių.

Štai tie trys sprendimai:

 1. Į ką sutelkti dėmesį. Kur dėmesys – ten energija, taigi kur sutelksi savo dėmesį, ten ir pasieksi išskirtinių rezultatų. Kiekvieną akimirką gali pasirinkti, kur sutelkti savo dėmesį.
 2. Ką visa tai reiškia. Tai, kaip įprasminame visa tai, kas vyksta – nulemia tai, kaip mes jaučiamės. Ir mes galime sąmoningai priimti šį sprendimą!
 3. Ką su tuo daryti. Galiausiai, trečias sprendimas – ką darysi? Kokių veiksmų imsiesi? Ko nuspręsi nedaryti? Šis sprendimas ir nulems, ką galiausiai turėsi.

Įdomu tai, kad žmogus vidinė sprendimų priėmimo sistema (kurią sudaro penki elementai) jau yra susiformavusi. Bet dirbant su penkiais elementais (tokiais kaip tavo esminės nuostatos ir pasąmoningos taisyklės), mes galim šią sprendimų priėmimo sistemą perderinti pagal savo tikruosius norus.

Ir ši audioknyga didele dalimi ir yra apie tai, kaip perderinti šią sistemą, kad neleistume praeities programoms valdyti mūsų dabarties ir ateities.

Kokios dar temos nagrinėjamos audioknygoje?

Daugybė! Štai vos keletas aptartų temų:

 • 3 skyriuje (nuo 1 val. 41 min.) išmoksi naudotis skausmo/malonumo mechanizmu savo naudai — dabar jau ir mokslininkai patvirtina tokios skatinimo sistemos naudą!
 • Taip pat šiame skyriuje sužinosi apie neuroasociacijas ir neuroasociacinius ryšius, kurie sąlygoja mūsų veiksmus ir emocijas
 • 4 skyriuje (nuo 2 val. 45 min.) sužinosi apie ribojančius įsitikinimus ir įsitikinimų sistemas, kurios tau trukdo veikti (ir kaip tuos įsitikinimus keisti)
 • Kodėl valia ir disciplina nėra tai, ko iš tiesų mums trūksta
 • 6 skyriuje (nuo 4 val. 57 min.) išmoksi naudotis neuroasociaciniu pratinimu — tai ir bus raktas į ilgalaikius pokyčius.
 • 7 skyriuje (6 val. 21 min.) — tikrieji mūsų norai – kaip juos atrasti, ir kaip patenkinti
 • 13 skyriuje (13 val. 23 min.) Tonis pateiks tau 10 dienų mentalinį iššūkį.
 • 15 skyriuje (14 val. 30 min.) sužinosi apie gyvenimo vertybes — kaip jos lemia tai, kaip mes jaučiamės, kaip išsiaiškinti dabartines vertybes ir kaip jas keisti
 • III knygos dalyje (nuo 18 val. 04 min.) prasidės 7 dienų kelionę — per šias 7 dienas kartu su Toniu dirbsi su svarbiausiomis savo gyvenimo sritimis: emocijomis, fizine savijauta, santykiais, finansais, elgesio kodeksu ir laiko valdymu. Per šias dienas tu gausi visus reikiamus įgūdžius šioms sritims įvaldyti.
 • Galiausiai, knyga baigiasi itin įkvepiančiu skyriumi (prasidedančiu ties 19 val. ir 52 min.), kuriame sužinosi ką gali padaryti vienas žmogus.

Visos temos audioknygoje apsijungia į vieną vientisą visumą, taigi klausymas tikrai neprailgs.

Vis dėlto svarbiausia, bent jau man, tai kaip ši audioknyga pakeis tavo gyvenimą? Kokias triumfo istorijas pasakosi? Kaip savo veikla tu darysi pasaulį gražesnį?

Aš labai norėsiu išgirsti tai. Tai būtinai parašyk man po visko!

Apie audioknygą trumpai:

Image

Autorius: Anthony Robbins
Pavadinimas: „Pažadinkite savyje MILŽINĄ“
Trukmė: 21 val. 15 min.
Ištrauka: 1 val. 11 min.

🎧 PASIKLAUSYK NEMOKAMOS IŠTRAUKOS ČIA

GAUK 20% NUOLAIDĄ AUDIOKNYGAI

 

Linkėjimai!

P.S. Pamiršau paminėti vieną dalyką — kodėl būtent audioknygą, o ne knygą rekomenduoju. Kad atsakyti į šį klausimą — padariau šį trumpą (vos 53 sekundžių!) video štai čia.


Apie Autorių

Aurimas Mikalauskas

Facebook Instagram YouTube

Audioknygos mane lydi kelionėse, sportuojant, vartantis paplūdimyje, važiuojant dviračiu, kartais net ir miegant. Knygą paimti į rankas ne visada spėju, o audioknygai laiko randu kasdien. Plačiau.


Pasidalink: