„Proveržio patirtis“ – viena iš svarbiausių saviugdos audioknygų šiais metais

Ar tau yra taip buvę, kad.. atrodo — jau visko matei, turi aiškų pasaulio vaizdą, bet netikėtai (taip, tai visada nutinka netikėtai) atsiranda žmogus, kuris visiškai sugriauna tavo pasaulio matymą?

Praėjusiais metais man taip nutiko net du kartus.

Apie antrąjį — kiek vėliau. (nors jei seki mane instagrame, greičiausiai jau nujauti kas tai)

O dabar noriu papasakoti tau apie:

  • Negatyvų mąstymą (ir jo privalumus)
  • Pažintį su Neo Ross
  • Daktarą John F. Demartinį (kuris ir sugriovė mano pasaulio vaizdą)

Ir, žinoma, jo audioknygą, kuri tik ką pasirodė Audiotekoje:

„PROVERŽIO PATIRTIS. Revoliucinis požiūris į asmenybės transformaciją“, John F. Demartini

🎧 Jei nori šį straipsnį perklausyti — spausk čia:

Su J. F. Demartinio metodu, jo knygomis ir įrankiais susipažinau vos prieš metus. Bet keletas tų įrankių taip stipriai įsiliejo į mano rutiną, kad, kartais atrodo, jog būčiau juos naudojęs visą gyvenimą.

O prasidėjo viskas nuo netikėtos pažinties.

Neo Ross

Nerijų — verslininką ir investuotoją, pasaulyje geriau žinomą Neo Ross vardu — sutikau tiesiog koridoriuje, per 2020-taisiais Siemens arenoje vykusį Arno Markevičiaus „Efektyvų metų startą“.

Abu vienas apie kitą jau buvom girdėję daug gero (tikiuosi! =) ), nors net nebuvom pažįstami. Laimei, tuo pat metu abu priėjom prie to paties žmogaus, kuris mus vienas kitam ir pristatė.

Po 6 valandų — mes vis dar kalbėjomės.. koridoriuje! 😳 Tūkstančiai žmonių tai sulįsdavo į seminarą, tai vėl susiburdavo aplink kavines, o mes — praleidom visas paskaitas, nes turėjom tiek daug visko aptarti.

Neo man pasakojo apie universaliuosius dėsnius, dualizmą, balanso principą, kodėl vyksta krizės, kuo jos yra naudingos, kaip visa tai pritaikyti įvairiausiose gyvenimo srityse — nuo santykių iki verslo. Pasakojo apie Demartinį, jo metodiką, kaip jis pats realiai taiko universaliuosius dėsnius..

Pasirodo, Nerijus pats ilgą laiką mokėsi pas Demartinį, o šiuo metu — dirba kartu su juo kaip partneris. Su Neo trumpai susipažinsite ir knygos įžangoje. O apie savo pirmąją proveržio patirtį jis sakė:

„Apsilankęs dr. Demartini’o seminare „Proveržio patirtis“ ir panaudojęs jo sukurtą metodą, patyriau didžiausią gyvenime psichologinį, dvasinį, intelektinį ir finansinį proveržį.“

Po šio mūsų pokalbio nusprendžiau pasidomėti tuo Demartiniu, jo darbais, knygomis, metodika. Ir neilgai trukus… štai turime lietuviškai išverstą ir įgarsintą jo knygą „Proveržio patirtis“. (beje, pirmąją iš trijų)

Negatyvus mąstymas

Vienas didžiausių ir netikėčiausių atradimų man — tai dualizmo dėsnis ir negatyvus mąstymas. Su dualizmo dėsniu susipažinsi 4 audioknygos skyriuje, o čia noriu trumpai papasakoti kaip negatyvus mąstymas gali tave išgelbėti keisčiausiose gyvenimo situacijose.

Taip, ne pozityvus mąstymas, o negatyvus mąstymas!

Žinai tą jausmą, kai atrodo, kad kažkas yra per gerai, kad būtų tiesa? Jei atvirai, kai taip atrodo — dažnai iš tiesų ir būna per gerai, tik mes būnam apakinti ir nepamatom (o ir nenorim pamatyti) tos kitos pusės.

Va čia ir pasitaiko puiki proga išbandyti negatyvų mąstymą.

Įsivaizduok, susiruošei atostogauti į Tenerifę. Kartą ten jau buvai ir, nors tuo metu nieko per daug nesitikėjai, laiką praleidai nepakartojamai. Taigi šįkart tavo lūkesčiai — labai aukšti. Atostogos bus NEREALIOS!

(Iš to spirgėjimo visai pamiršti, kad tą kartą dar neturėjai mažų vaikų, laisvai samdomo darbuotojo statuso ir mažo kreditinės kortelės limito)

Jeigu taip ir išvažiuosi su aukštais bus-nerealiai-gerai-kaip-tada-tik-dar-geriau lūkesčiais, gresia didžiulis nusivylimas: su telefonu vienoje rankoje dirbsi vaikų lopšelio-darželio auklėtoja, vis sukant galvą ką šiandien pasigaminti pusryčiams, pietums ir vakarienei.

Bet jei pajutus, kad „kažkaip per gerai skamba“, užduosi sau klausimą: ko aš nematau? kas galėtų sugadinti šias atostogas? ar ne per naiviai žiūriu?

Netruktum pastebėti, kad tikrai daug kas gali „sugadinti“ šias atostogas. Tuomet gali rinktis:

a) nuleisti kartelę — t.y. sumažinti lūkesčius ir palikti erdvės būti nustebintam,
b) apsidrausti nuo didžiausių rizikų: kartu pasiimti tėvus ar auklę, sutarti su klientais kad tą savaitę būsi out, pasitaupyti pinigų „ekstra atvejui“ ir pan.

Beje, šis pavyzdys — tikra istorija, kuria su manim pasidalino Demartinio metodiką praktikuojantis bičiulis. Jis pasirinko antrąjį variantą ir jam iš tiesų pavyko padaryti taip, kad atostogos būtų nuostabios (nors galėjo būti labai blogai).

Audioknygoje sužinosi

Pabaigai norėčiau trumpai pasidalinti klausimais, kurių atsakymus rasi šioje audioknygoje:

1. KOKIA YRA GYVENIMO ESMĖ. Vienas bene daugiausiai diskusijų keliantis klausimas šiandieninėje visuomenėje – kas aš esu ir kodėl aš čia? Kaip atrasti tikrąjį gyvenimo kelią? Šioje knygoje rasi unikalų metodą, kuris padės suprasti gyvenimo prasmę ir sukurti aiškų planą kaip tai pasiekti.

2. UNIVERSALIŲJŲ DĖSNIŲ PASLAPTIS. Kodėl religiniai fanatikai neigia mokslo atradimus, o užkietėję mokslininkai — neigia religijų dėstomą tiesą? Šios dvi opozicijos užtemdo tiesą. Audioknygoje sužinosi, kaip atrasti balansą ir ryšį tarp religijos ir mokslo.

3. KAIP ATRASTI SAVYJE GENIJŲ IR ĮGYVENDINTI DIDŽIAUSIAS SAVO SVAJONES. Kiekvienas žmogus yra genijus. Yra daugybė faktorių nuo kurių priklauso ar žmogus pažadins genijų ar išliks su užrakintu potencialu iki gyvenimo pabaigos. Audioknygoje pristatomi efektyvūs būdai kaip atrakinti savo žmogiškąjį potencialą.

4. KAIP IŠLIKTI RAMIAM ITIN SUDĖTINGOSE SITUACIJOSE. Kaip atsipalaiduoti net ir tuomet kai užklumpa sunkios gyvenimo akimirkos? Kaip išsivaduoti nuo skausmo, kurį kelia aplinka? Klausydamas knygos išgirsi ne tik atsakymą, bet ir pratimą paremtą universaliaisiais principais, kuris padės subalansuoti mąstymą net ir sunkiausiose situacijose.

5. KOKIA YRA STABILIŲ IR ĮKVEPIANČIŲ SANTYKIŲ PASLAPTIS. Kaip sukurti, pagerinti, sustiprinti santykius su svarbiais žmonėmis? Kaip atstatyti iširusius santykius su artimais žmonėmis? Šioje audioknygoje sužinosi kas yra besąlygiška meilė žmonėms, įvykiams, ir kaip ją patirti.

6. METODAS SUKĖLĘS REVOLIUCIJĄ SAVIUGDOS SRITYJE. Milijonai žmonių jau girdėjo apie šį metodą, kuris padės numalšinti stresą ir išspręsti įvairiausius vidinius ir išorinius konfliktus. Šiuo metu jis naudojamas psichologų, psichiatrų, socialinių darbuotojų, sveikatos ekspertų, policijos, verslininkų, finansų specialistų, filmų prodiuserių, aktorių, politikų ir Jungtinių Tautų deleguotų asmenų.

7. PIRMIEJI ŽINGSNIAI Į GYVENIMO PROVERŽĮ. Audioknygoje rasi konkrečius žingsnius, kaip čia pateiktą informaciją paversti praktika ir patirti gyvenimo proveržį. Kokie yra pirmieji žingsniai ir nuo ko turėtum pradėti šiandien, kad savo gyvenimą paverstum įkvepiančia ir nepamirštama kelione.

Galbūt reikėjo perspėti pačioje pradžioje…  bet — su šia audioknyga reikės padirbėti. Neužteks ją perklausyti. Bus užduočių. Ir jas reikės daryti.

Tačiau, kaip ir su dauguma saviugdos audioknygų, jei nori gauti realios naudos, realių rezultatų, turi įdėti realaus darbo.

Pradėk šios audioknygos klausytis nemokamai:

Autorius: John F. Demartini
Pavadinimas: „PROVERŽIO PATIRTIS“
Skaito: Jonas Nainys
Trukmė: 9 val. 17 min.
Ištrauka: 40 min.

Šilčiausi linkėjimai!

 

 

 

P.S. Straipsnio antraštėje galėjau tave suklaidinti.. iš tiesų ši audioknyga yra viena iš trijų _man_ svarbiausių audioknygų šiais metais, tačiau kiekvieno mūsų patirtis unikali ir labai gali būti, kad tau šiuo metu reikia visiškai kitokios audioknygos.


Apie Autorių

Aurimas Mikalauskas

Facebook Instagram YouTube

Audioknygos mane lydi kelionėse, sportuojant, vartantis paplūdimyje, važiuojant dviračiu, kartais net ir miegant. Knygą paimti į rankas ne visada spėju, o audioknygai laiko randu kasdien. Plačiau.


Pasidalink: