D. Trockio audioknyga „Kol aš nesu AŠ“

Ar žinai tokį Dmitrijų Trockį?

Apie jį sužinojau visai neseniai. Kaip ir galima būtų tikėtis, jo knygos „Kol aš nesu AŠ“, kurią ilgai mačiau šmėžuojančią perkamiausių viršūnėje, dėka.

Nors Lietuvoje jis, pasirodo, žinomas jau kurį laiką. (man taip dažnai būna.. 🤷‍♂️)

(šį laišką, beje, gali ir perklausyti — jei šiuo metu pvz vairuoji)

Rimčiau Trockiu susidomėjau kai apie jį man papasakojo Jurgita Jurkutė, kuomet kartu su ja garsinome Brene Brown „Pažeidžiamumo galią“.

Jurgita yra didelė D.Trockio knygos fanė, savo instagrame garsiai skaičiusi ir komentavusi net šešias šios knygos ištraukas. Ji ir įtikino mane pasidomėti knyga kiek rimčiau.

Buvau jau pradėjęs net galvoti apie knygos išleidimą Audiotekoje, bet… pavėlavau. Knygos leidėjai pirmieji pranešė, kad knygą jie jau įgarsino ir norėtų Audiotekoje ją platinti. „Problema“ išspręsta — ir štai ji jau ir čia:

„KOL aš NESU AŠ“
DMITRIJ TROCKIJ

Knygos autorius Dmitrijus Trockis — po pasaulį keliaujantis motyvacinis lektorius, dar žinomas „Laimės mokytojo“ vardu. Beje, jis ne kartą jau lankėsi ir Lietuvoje — čia turi nemažą studentų ratą. O ir spausdinta knyga vien Lietuvoje parduota jau daugiau nei 14 tūkstančių kopijų tiražu.Kadangi su jo knyga ir audioknyga aš pats susipažinau labai neseniai, tikrai negaliu sakyti, kad tai gyvenimą keičianti knyga. Ne, bent mano dar nepakeitė. Tačiau jo sistema „Matrioška“ man pasirodė įdomi ir tikrai norėsiu ją išbandyti spręsdamas sau aktualius klausimus.

O čia, naujienlaiškyje, tiesiog trumpai pasidalinsiu ką išgirsi audioknygoje ir kodėl ji tau galėtų būti aktuali ir įdomi.

Knygoje autorius diskutuoja tokiomis temomis kaip:

  • Likimas ir pasirinkimo laisvė — kiek laisvės mes iš tiesų turime ir nuo ko tai priklauso (kas ją riboja)?
  • Norai — ką daryti, kad jie išsipildytų (ir ar tikrai visada reikia, kad jie išsipildytų)?
  • Santykis su tėvais — ką jiems esame skolingi ir kokią pareigą visi vaikai turi prieš savo tėvus?
  • Santykis su visuomene (sociumu) — kokią skolą turime grąžinti visuomenei?
  • Ką reiškia būti mokytoju ir mokiniu? Kokią poziciją ir kada geriausia pasirinkti?
  • Jausmai ir emocijos — kodėl labai svarbu išmokti pažinti ir reikšti savo jausmus?
  • Darbas ir pašaukimas — kuo vadovautis renkantis profesiją? Kaip atrasti savo pašaukimą?
  • Kaip išsirinkti antrąją pusę? Galbūt tau jos visai nereikia?
  • Kūrybinis potencialas — kaip jį atskleisti?
  • Autorinė sistema „Matrioška“ — kaip tiksliai ji veikia, kaip ją pritaikyti sau — visuose 7 lygmenyse?

Autorius knygoje labai daug dėmesio skiria santykiui su tėvais. Sakyčiau, tai tokia vedanti tema. Jeigu turi neišspręstų konfliktų su savo tėvais ir nė neketini šio klausimo judinti — greičiausiai šia knyga nusivilsi.

Tokiu atveju ją klausyti rekomenduočiau nebent tam, kad išgirstum kodėl, D. Trockio įsitikinimu, taip svarbu yra šiuos klausimus išspręsti — kodėl tai gali būti visų negandų priežastimi. Kodėl — net jei turi visas sąlygas būti laimingu, taip nesijauti, kodėl „puola“ įvairiausios ligos, finansiniai rūpesčiai, kodėl kankina nemiga, santykių problemos, įvairiausios baimės ir pan.

Ar tikrai čia rasi atsakymus į šiuos klausimus? Tik tu gali į tai atsakyti. Ir tik realiai padirbus su audioknyga. Pasiklausyti jos — tikrai neužteks.

Trumpai apie audioknygą

Dmitrij Trockij audioknyga „Kol aš nesu AŠ“

Autorius: Dmitrij Trockij
Pavadinimas: „Kol aš nesu AŠ“
Skaito: Jokūbas Bareikis
Trukmė: 5 val. 1 min.
Ištrauka: 30 min.

Linkėjimai,


Apie Autorių

Aurimas Mikalauskas

Facebook Instagram YouTube

Audioknygos mane lydi kelionėse, sportuojant, vartantis paplūdimyje, važiuojant dviračiu, kartais net ir miegant. Knygą paimti į rankas ne visada spėju, o audioknygai laiko randu kasdien. Plačiau.


Pasidalink: